Jump to content

Filmske pitalice


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hteo sam lepo da izrejdzujem na izbrisan wtf, ali mogu ja i bolje

glupo je pogadjati film na osnovu scene iz kineske opere koja izgleda kao bilo koja scena iz bilo kojeg filma sa bilo kojom kineskom operom u njemu, jer prosto nismo svi fanovi kineske kinematografije (zapravo ne znam nikoga ko jeste)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa pošto mislim da samo Bole prati ovaj topic od drugih admina (a ja nisam) kapiram da je on kriv! Prebijte ga!

btw, ne znam koliko je jovana dala kosku, mada moguće da jeste, ali opet i vi ste furali filmove koji nisu baš "mainstream", tako da mi je i bilo očekivano da kad se izađe iz kruga vas 5-6 i neko postavi nešto iz "svoje sfere" dođe do zabaga.

Link to comment
Share on other sites

kad se izađe iz kruga vas 5-6 i neko postavi nešto iz "svoje sfere" dođe do zabaga.

this

jer mi i dalje ne znamo da li je scena mozda kljucna u tom filmu, a koji opet moze da bude i neki poznati lolovudski...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

могао би да буде Додескаден, мада се не сећам баш целог филма (ни ове сцене) јербо сам га давно давно гледао...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

е сад ја не видим слику. јебага. и да, играмо поштено. никад и нигде не хостујем сличке, линкујем са других сајтова.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Move along, citizen :P

Pitanje, kako da editujem link ka slici, iako sam je aploadovao u photobucketu (i dalje zadržava naziv filma u svom imageinfou, kako da je baš aploadujem na svoj naloga, a ne samo da preusmeri link na izvornu lokaciju?)

Nvm predhodno pitanje, lakše mi da skinem na hard i dignem odatle sa proizvoljnim imenom.

Elem,

evotitukistocesdavidis1.jpg

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...