Jump to content

RUR Podcast


Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam profesionalac, samo ti treba da se zapitaš ako ti je ovo stvarno sjajno ili vrh. U ovome ima puno potencijala i ja sam se nadao da će im svaki sledeći podcast biti bolji, a ono baš suprotno, sve je gori. Ne treba da budeš neki pro, da bi uvideo koliko ovo nema kvaliteta.

Što se mene lično tiče, ja iskreno nemam potrebe da se dokazujem tebi ili bilo kome ovde, RUR mi je mesto gde odmaram mozak, a ne da isteravam pravdu (to sam odavno pokušao u topiku VoOdoO... vs admin_).

Ako ti misliš da ćeš ovde nešto dokazati, go go go internet ranger!

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Nisam profesionalac, samo ti treba da se zapitaš ako ti je ovo stvarno sjajno ili vrh. U ovome ima puno potencijala i ja sam se nadao da će im svaki sledeći podcast biti bolji, a ono baš suprotno, sve je gori. Ne treba da budeš neki pro, da bi uvideo koliko ovo nema kvaliteta.

Što se mene lično tiče, ja iskreno nemam potrebe da se dokazujem tebi ili bilo kome ovde, RUR mi je mesto gde odmaram mozak, a ne da isteravam pravdu (to sam odavno pokušao u topiku VoOdoO... vs admin_).

Ako ti misliš da ćeš ovde nešto dokazati, go go go internet ranger!

nema potrebe da budeš skroman, neko tvojih predispozicija i sa impresivnim spiskom položenih ispita samo gubi vreme sa svinjama odavde. lepo je što želiš da me emancipuješ, ali nema vajde, pusti nas bre u kurac

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe da mi stavljaš reči u usta. Nisam nigde napisao šta sam sve položio, ni ti mislim da je bilo ko svinja odavde. Obustavljam sa postovanjem sad, a ako hoćeš i dalje sa mnom da se raspravljaš, imaš pm kao opciju.

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dobro je, dobro je ... recimo, gotivno je što je sad znatno opuštenije pravljenje podcasta, tako mi makar delujete, samo da se ne opustite previše :) Tipa, da nema scena od 2 minuta smeha bezrazložnog i tako to :)

Ali inače je kul, iako će neko pomisliti da imam nešto protiv Nidže, zapravo nemam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...