Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne više. [:)]

edit: ne morate da vređate druge što nisu 'jebači' i što umeju da poštuju žensko na svoj način. okej, neka sam ja pičkica ili šta već što sam jednostavno slab na datu osobu, to je moja greška i nameravam to da promenim.

apsolutno se ne radi o "jebačima".

prvo nauči da poštuješ sebe pa onda možeš da pričaš o "poštovanju žena" , ovako si sisica jebi ga :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne mogu brate. kad vas vidim tako da plačete zbog gluposti (a tek ćeš shvatiti kolika je glupost u pitanju) prosto izneverujem.

kakav ego boost, ne tripuj.

i ni na kraj pameti mi nije bilo da te vređam, nego sam ti žargonski rekao da si kukavica :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ne moraš ni ti da kukaš ko pičketina neka

Sudeći po slikama koje si kačio, izgledaš dobro, nisi gluv, nijem i kljast, nemaš govornu manu pretpostavljam, izađi negde i nađi drugu ribu, verovatno možeš da biraš

Gomila muškaraca je u znatno gorem položaju po tom pitanju, pa ne kuka

Link to comment
Share on other sites

imam, numem da kažem R. [V]

elem, u tom slučaju hvala, valjda. ne kukam ja, nego pravim greške koje ne bi trebalo da pravim. a da se kajem i kukam ne.. jebiga, teram dalje, samo ću morati da sprečim da se greške ne ponavljaju.

čudo se ne grudvate? :tf:

Edited by Miksa

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo grudvanje, popio sam neku rakiju domacu da se ugrejem i sad mi je do jaja, iako ne volim rakiju. I prehladu sam odjebao rakijom.

Evo i pesme. Ojsa!

@miksa: treba ih imati nekoliko da bi se skapirala shema, posto su jelte sve iste. Skoro sam bas devojci odrzao predavanje o postovanju i gle cuda priznala je sve i nastavila da guta...

Edited by TheJack

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

e kako smarate Misketa...

pusti te bre coveka, pa sta... ima nas koji smo sise i koji pate kad ih neko ostavi jer nemamo dovoljno samopouzdanja...

jebg.. i to ce se jednom promeniti, ali mi to sami moramo da skapiramo a ne da nam to neko nabija na nos :P

Mikseta...ne Misketa

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...