Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mislim da je i jedan retard (recimo dviny u ovom slucaju) previse na forumu.

Shelley.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ajde vi koji nemate pojma s arhitekturom nemojte da komentarisete (:

kanda ne znaš o čemu pričam, ili si pogrešio profesiju. ne mogu da se setim kako se zovu konkretne ulice pa da nešto izguglam i okačim, jebi ga.

Link to comment
Share on other sites

Znam o cemu pricam i o cemu pricas. Ne treba nazivati "modernom arhitekturom" sve sto ima staklo i celik na sebi. Drugim recima, ako su materijali moderni, ne znaci da je i arhitektura isto to.

edit: sad videh da je igi odgovorio lepo, ne znam da li za dvinija, ali u svakom slucaju je objasnio zasto nije "fensi" i "posh".

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro! Imam predivan monitor na poslu - moram da koristim RuR Light skin jer ispod odredjenog procenta osvetljenosti ekrana govno treperi ko Belinea CRT :p Monitor je Dell w2209 i ako vidite neki takav feel free to go Nelson on the owner.... inace caj mleko hej haj jaganjac prijatan dan!

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

ali u svakom slucaju je objasnio zasto nije "fensi" i "posh".

joj sto lupas, jesi prosao ti beogradom u poslednjih 10 godina? u poredjenju sa dusanovom i nastavkom (ili vozdovcem ako ces da se vadis na saobracaj i centar), ono ne da je pos nego je beverli hils

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Znam o cemu pricam i o cemu pricas. Ne treba nazivati "modernom arhitekturom" sve sto ima staklo i celik na sebi. Drugim recima, ako su materijali moderni, ne znaci da je i arhitektura isto to.

ja pričam o nekoliko ulica na banjici sa porodičnim kućama koje sve imaju proste geometrijske linije, velike staklene površine i niske ograde. nisam spominjao nikakvo staklo i čelik na fasadama itd, nego brate mili velike prozore, nikakav kič, bez pozlaćenih kapija i sl, čega ima suviše po dedinju i senjaku. izvinjavam se ako se to ne uklapa u definiciju moderne arhitekture iz istorije umetnosti, al ono jeste moderno.

hej haj jaganjac

de si šeki kralju četrespetice :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...