Jump to content

Sta ste novo otkrili od muzike


Recommended Posts

  • 1 month later...

Meni se ovo skorije dopalo. Mislim, baš ova pesma. Poslušao sam čitav album, nešto onako, otkud znam, može neki easy listening da prođe, ali ova pesma mi se baš dopala:

ovog sam video na rtsu, klasican primer hipstertarda, debeli som od 2 metra sa roze kosuljom, šalom, bradicom umetničkom i hipster cvikama, dobar imidž, hitler approve

Edited by rejven

someday a real rain will come and wash all this scum off the streets

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

znači definitivno treba da uspeš u americi i onda možeš da radiš šta hoćeš :)

donekle bih se slozio. sigurno da bi bilo zestoko kockanje za njega da uzme da muzicira i da se nada da ce da se probije i 90% ne bi uspeo. ovako ima zagarantovanu prvu prezentaciju i to je to, ako ne pravi neki krs, bice kul.

sa druge strane, zaista dobro radi i vidi se da voli to sto radi i dobre su mu stvari, tako da je nebitno ko je i sta je.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Slažem se, samo hoću da kažem da da nije uspeo u seriji i dalje bi tamo nešto drugo snimao, od čega bi imao nekog keša, svakako više od tebe i mene, ali prosto ne bi imao priliku da se "zajebava" i pravi ovakav album, bez ulaženja u to kakvog je on kvaliteta.

A meni je on ovako simpa, iako ne gledam House-a.

Link to comment
Share on other sites

treba da izadje albun discipline

brate, 90% pesama ne volim, u smislu ne volim da slusam, al jebote, kolko covek pere ovaj bas, to nije normalno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...