Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

necu da se upustam u raspravu :D

ali cu samo reci da protein uopste nije stetan, ako se normalno pije naravno, cak se preporucuje i osobama koje ne treniraju, ima i u zdravoj hrani da se kupi !

kreatin je isto ok, samo treba unositi dosta vode ako se koristi i onda nece biti nikakvih problema, moze i on stalno da se pije, ali bolje je da se pravi pauza na 3 meseca, vise zbog napretka nego zbog zdavlja

elem, imam problem, raste mi umnjak i izasao je skoro do pola...sestica mi je izvadjena prosle godine a i umnjak normalno raste tako da mi je zubar rekao da ne moram da operisem, jos tada... e sad, problem je sto me cini mi se desni oko umnjaka malo bole, nije to neki nepodnosljiv bol, cak se moze reci da nije uopste bol, moguce da sam i zakacio nekom hranom, ali interesuje me da li neko zna da li je to normalno (posto izlazi jebeni zub iz mesa) ili da odem kod zubara ( a mrzi me jako :D )

poz

imam i ja identican problem,samo ja nisam vadio sestice,vec ko klinac cetvorke,a s vremena na vreme me malo prohekla bol tu i onda se non stop tripujem da mi nekako kachi umnjak desni...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sto ti toliko ucis jbt, pocela godina tek? Na kom si faxu?

Pa obichno ne uchim mnogo, al' sad zivim u domu bez normalnog kompa/neta pa kad nemam shta da radim, onda uchim. Na RAF-u sam, predmeti u ovom semestru su mi jedan za drugim, tako da vec sutra zavrshavam sa vezbama iz jednog, a kolokvijum imam u ponedeljak.

.

Link to comment
Share on other sites

jel to samo ja primecujem ili apsolutno niko vise ne koristi nekadasnje urbane online izraze lol, omg , wtf sta god iz te serije . samo jer su prestali da budu zanimljivi ili jednostavno jer je provih novih fegova pocelo da koristi internet generalno pa nam je muka kada pogledamo fb i ostale vukalije koji su otkrili toplu vodu

sta mislite sta je vise u pitanju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...