Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma super je to, samo se rokaj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ahaha stigo mi whey, i sad me ocekuje svakodnevno raspravljanje sa kevom i gundjanje kako ce da mi ode jetra... oh lord

A što s' ti uopšte govorio kevi da si kupio whey? Neki burazov ortak je narast'o ko terminator od hemadže, a ovi njegovi nisu ni znali, jer su mu zvanično zabranili da pije bilo šta ako već ide u teretanu.

Ovo naravno ne znači da podržavam rokanje hemijom (osim wheya, jer toliko proteina koji ti trebaju ako vežbaš ovako regularno možeš da jedeš jedino ako živiš na selu), nego bre šta se koji kurac za sve ispovedate roditeljima, ko je ikad video da su roditelji razumeli svoju decu.

Link to comment
Share on other sites

samo mojne da preterujete sa proteinima i kreatinom, odose bubrezi!

ma jok, to te je neko gadno slagao, to je inače zdravo, samo šibajte rođaci

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

necu da se upustam u raspravu :D

ali cu samo reci da protein uopste nije stetan, ako se normalno pije naravno, cak se preporucuje i osobama koje ne treniraju, ima i u zdravoj hrani da se kupi !

kreatin je isto ok, samo treba unositi dosta vode ako se koristi i onda nece biti nikakvih problema, moze i on stalno da se pije, ali bolje je da se pravi pauza na 3 meseca, vise zbog napretka nego zbog zdavlja

elem, imam problem, raste mi umnjak i izasao je skoro do pola...sestica mi je izvadjena prosle godine a i umnjak normalno raste tako da mi je zubar rekao da ne moram da operisem, jos tada... e sad, problem je sto me cini mi se desni oko umnjaka malo bole, nije to neki nepodnosljiv bol, cak se moze reci da nije uopste bol, moguce da sam i zakacio nekom hranom, ali interesuje me da li neko zna da li je to normalno (posto izlazi jebeni zub iz mesa) ili da odem kod zubara ( a mrzi me jako :D )

poz

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

nego bre šta se koji kurac za sve ispovedate roditeljima, ko je ikad video da su roditelji razumeli svoju decu.

ovo je toliko lucidno da je zajebalo većinu kilijevih postova. bravo, vudu!

umnjaci blabla

mene ništa nije bolelo dok su mi rasli umnjaci, nisam čak ni izvalio da rastu dok ih nisam video u ogledalu :D

verovatno imaš neku sitnu upalu, zabola se hrana u štek koji je nastao usled rasta blabla. idi kod zubara.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...