Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro aj lose sam se izrazio :DD Evo ovako kod mene tu otvorio se klub za mali fudb znaci takmice se u nekoj ligi nzm ni ja nemam trenutno vremena da skoknem pa pitam jer svaki fudbaler ima svoju legitimaciju kao i u velikom i e se lekarski radi na 6 meseci takodje kao i u velikom,ili je totalno neka druga prica? :D

ako se takmice u bilo kakvoj priznatoj ligi, znaci da ne organizuju Paja i Kiza iz Dobanovaca, mora... tacnije trebalo bi :)

btw. stvarno obrati paznju na pravopis (tj. sklapanje recenice :D ), ne zbog ovih grammar natzi-ja, nego zbog sebe, poz

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

speak human

sad si se sjajno izrazio

Jel' imash ti zavrshena 4 razreda osnovne? Ozbiljan sam.

4. razred srednje shkole i ne znash da napishesh prosto proshirenu rechenicu. Jebeni kanterashi.

Ви сте ретарди.

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

ne pravimo se pametni nego nas je sramota kako pises

А није те срамота како ти пишеш?! Без иједног знака интерпункције, све малим словима, мешате српски и енглески и сад сте кул што кењате како нисте разумели дете пети разред.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

А није те срамота како ти пишеш?! Без иједног знака интерпункције, све малим словима, мешате српски и енглески и сад сте кул што кењате како нисте разумели дете пети разред.

u redu je momak, ne moras da se uzbudjujes bas toliko

nisam rekao da sam ja kul, nego da on pise kao da je u obdanistu. na stranu sto ima ovo 'e', on ne ume da napise ono sto misli.

jos smo mu rekli i on kao 'uf ok, aj sad cu da udahnem duboko i lepo objasnim' i opet napise sve uzasno.

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

4. razred srednje shkole i ne znash da napishesh prosto proshirenu rechenicu. Jebeni kanterashi.

Meni je recimo vrhunski sto ovde ljudi misle da su neki ljudi glupi jer igraju cs, ili igraju cs jer su glupi. Kao da je odlika svih kanterasa da su manje inteligentni, dok su ostali gejmeri prepametni.

I da, nasao sam se uvredjenim! :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

jebote rebele, pa niko mu se nije israo u usta, realno covek lose pise, jako je tesko citati takve konstrukcije bez interpunkcije i ostalog. primedbe su ponegde ostre, ali su na mestu, treba da obrati paznju. iz prakticnih razloga mu je skrenuta paznja, a iz toga ce najvise koristi izvuci on sam.

sto se tice ovog 'dete peti razred', pa tad valjda pises ko zmaj, ako ne negujes pisanje/citanje, gore ces pisati sa trideset godina, nego u petom razredu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je recimo vrhunski sto ovde ljudi misle da su neki ljudi glupi jer igraju cs, ili igraju cs jer su glupi. Kao da je odlika svih kanterasa da su manje inteligentni, dok su ostali gejmeri prepametni.

I da, nasao sam se uvredjenim! :D

Nasao si se uvredjenim ili si se prepoznao?

Stereotipi su zajebana stvar, a najzajebanije kod njih je sto su jako cesto tacni.

Kako bilo u djenovi?

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Stereotipi su zajebana stvar, a najzajebanije kod njih je sto su jako cesto tacni.

da, ali zato oni rade na en masse planu, inace imaju veliku sansu za fejl. sta ocu da kazem, ako uzmes hiljadu kanterasa, bices vrlo verovatno u pravu ako kazes da iz te grupe njih sedamsto savrseno odgovaraju 'olol kanter' profilu. medjutim, sto je manja ta 'eksperimentalna grupa', to je opasnije stereotipovati, tako da ako sretnes jednog kanterasa, najbolje je da zauzmes blanko trip, tj bez predrasuda.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jeste, prepoznao sam se. Igram kanter, glup sam. Ok?

Ovo nije stereotip, to je neko rur izmisljeno nepisano pravilo, koje je nastalo od recenice "e, ajde vrati se na cs podforum". To sto je danas omladina generalno nepismena, nezainteresovana, neobavestena (sta god vec hoces), ne treba striktno vezivati za kanter, niti za bilo koju drugu igru.

Milano je onako. Eto ta katedrala, glavna ulica oko trga Duomo i zeleznicka stanica su manje-vise sve sto ima da se vidi, inace je grad mrtav. Djenova je zato predivna, podseca me dosta na Sijenu (kojom sam se odusevio kad sam bio na ekskurziji), rado bih se tamo vratio na 7-10 dana. I naravno, ODUSEVILI SU ME HULIGANI STO SU BACALI BAKLJE, LOMILI KAPIJE I TUKLI SE SA PANDURIMA.

Jel i to stereotip neki?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...