Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od cetvrtka mini raspust, sad cu da se pravim da sam umoran od obaveza i da mi jako treba a u stvari ne mrdam kurcem

ne znam ni zasto sam ovo napisao samo sam hteo da iskljucim kompjuter i da legnem da spavam, cao

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

trol ili ne, evo moje racunice...

prvo odes po obrazac za izgubljenu licnu kartu, to popunis na licu mesta i predas zajedno sa uplatnicama (koje prethodno treba uplatiti, ali recimo to sam znao, pa sam unapred uplatio i pripremio), i kazu ti "dodji za 3 dana po resenje". - dakle, dan broj 1

Dan broj 2 - podizes to resenje i ides na drugi salter da zakazes termin za "razgovor" za licnu kartu, odnosno slikanje, potpisivanje i davanje otiska. (i to mora da se zakaze danas za sutra, odnosno ne mozes ti u utorak da zakazes za petak, nego dodji kao magarac u cetvrtak, ali recimo opet da imamo svo vreme ovog sveta, pa mozemo bilo kad da dodjemo)

Dan broj 3 - predajes uplatnice (ah da, jos dve uplatnice se uplacuju, znaci jos 1300din ti uzimaju. I da, recimo da smo i to unapred uplatili), dajes otisak, slikanje, bla bla...

I posle nedelju dana, ti treba da odes i pokupis tu licnu kartu za nedelju dana. - dakle dan broj 4

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ako nesto mrzim, to je cimanje sa nasom administracijom za izradu dokumenata :)

najbolje je kada su mi uzeli circa 500 kinti samo da mi produze vozacku....a to podrazumeva udaranje pecata i potpis

mislim, nisu neke pare, naravno, ali me nervira sto nas pljackaju toliko

idem na burek :)

Link to comment
Share on other sites

leško, zaboravi na tu priču da će biti gotova lična karta za nedelju dana, samo ćeš bespotrebno da odeš. treba im minimum dve nedelje, možda i više.

jedino ako si išao na onu varijantu da ti je hitno, onda će biti brzo stvarno.

koji sam ja fejl od coveka, sve ti jebem..

dobro, nemoj da si na kraj srca, prcaćeš sledeću meleskinju koja ti naleti...

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro! Sinoć i danas sam baš dugo spavao, a u međuvremenu sam našao košulju koju ću da poklonim Duletu.

Dao je babi da je opere, ona oprala i okačila da se suši na terasi (a terasa ona zastakljena pa je tu i šporet) i onda joj bio neki ortak, i ona kuvala rakiju, i juče ja uzimam od nje košulju, vidim nešto mi čudno, kad ona kao da je umočena u radžu pa se osušila, odnosno upila miris od kuvanja "onoliko". Sad ne znam da li da je perem, ili sačuvam za neku posebnu priliku :))

Link to comment
Share on other sites

Dobro aj lose sam se izrazio :DD Evo ovako kod mene tu otvorio se klub za mali fudb znaci takmice se u nekoj ligi nzm ni ja nemam trenutno vremena da skoknem pa pitam jer svaki fudbaler ima svoju legitimaciju kao i u velikom i e se lekarski radi na 6 meseci takodje kao i u velikom,ili je totalno neka druga prica? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...