Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dule napravio alta i okacio pesmu, pa sada kao 'jao koja pesma, moram da se napijem'.

Bio na treningu posle 10ak dana. Napravio pauzu jer me boli rame zbog preteranog cimanja dok sam bio nezagrejan, i evo, ponovo pocelo da me jebava. Nije da boli jako, ali dovoljno da me smara i da ne mogu da sutiram iz sve snage.

Link to comment
Share on other sites

Ti šutiraj sa malo manje od sve snage. Problem, ližr? face.gif

vratia se sa pokera, 14. mesto od 50.... placa se prvih 6..

jos uvek sam u plusu, sto se pokera i turnira tice, i uvek sam u top 15, znaci nije da ne znam, jos se i na srecu ne zalim, samo da sam jos malo strpljiviji i bilo bi sve ok.

videcemo sledeci cetvrtak kako ce da bude :)

tumblr_l8ts00kiEK1qds4jao1_500.png

Link to comment
Share on other sites

14. mesto

uvek sam u top 15

sledeći put kad budeš 17. ima da bude "uvek sam u top18" :D

batali se kockanja stanko sine bludni

Dule napravio alta i okacio pesmu, pa sada kao 'jao koja pesma, moram da se napijem'.

ako je tako, nije mu neki alt.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam,ljudi me zovu ceo dan na mobilni sa prichom da su chuli da sam poginuo,pishu mi ostali na fb-u RiP i te fazone... strashno...

i do mene je doslo, sa sve pricom da si poginuo na mestu na pesackom prelazu, stvarno strasno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

@reiser, ima takvih gluposti po NewYorkeru koliko se secam.

Nego deste bre ljudovi, nije me bilo juce - dusmani iskljucili net. Zamisli, kao nisam platio dva racuna i odmah DA MI ISKLJUCE... Koja bagra.

Samo dva? djubrad!

Inace dobro jutro :)

Kazem ja! Ko neke zene su!

Ček... Znači sledeći put kada dođeš isfrustriran na posao, to je zato što nisi platio dva računa?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

a tacno to mi nije padalo na pamet

delimicno je to i ceo odgovor na moje pitanje

i onda samo ostaje jos deo u kome ni ljudi sa kojima sam ranije mogao da pricam skoro na engleskom potpuno nasta je to zvucalo danas jednostavno ne koriste to kao ranije :)

taj sukob generacija je vrlo jedna stvarna i aktuelna tema, a izucava se u sociologiji i pedagogiji. u principu, mehanizam je prost, to 'ostajanje u svom vremenu' je posledica toga sto kod coveka, kako dolazi u koje godine, sferu zivota itd, prestaje aktivno ucenje povodom nekih stvari, a stvara se odredjeni 'pool' koji se uzima zdravo za gotovo uz neminovno gubljenje koraka. ovo stvara i emo-podsvesni mehanizam odbrane, koji se kod coveka ispoljava averzijom prema 'lol novotarijama' i iskrivljenom percepcijom. pa tako mi volimo 'tebra' mnogo vise od 'torimaks' i mi zaista verujemo da je 'tebra' objektivno smekerskiji izraz sa dusom itd itd itd. medjutim to, naravno, nema veze sa zivotom:)

primera je mnogo i mogu se primetiti ako se obrati paznja. recimo, kao klinac, ti aktivno usmeravas svoju percepciju prema, npr, patikama. bitno ti je da su u nekom fazonu (u kom god si i ti), znas dosta marki i modela, prepoznajes ih na drugima, ove nose metalci, ove nose batice itd. to traje, recimo, od desete do dvadesete godine. onda to prestaje da ti bude bitno, zapravo, prestanes aktivno da ucestvujes u nadogradnji svog saznanja i to krece da povlaci sve ovo sto sam gore napisao:) dakle, ti kreces da hejtujes nove patike, strane su ti i cudne, estetski fejlaste, uglavnom kreces da kupujes jedan isti model sto godina zaredom (uz devizu da su to jedine 'normalne' patike) itd itd itd. ljudi pripisuju ovo navici vise, medjutim, vise je stvar upravo u ovom mehanizmu.

a ovo, sto kazes da ti tvoji likovi slabije koriste, mozda postoje neki spoljasnji uticaji, tipa provode na poslu deset sati dnevno, pa ne mogu bas da idu i govore rofl rofl po kancelariji:) ili imaju vise kontakta sa nekim drugim likovima koji nisu u tom fazonu...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

oces kafanu u kojoj ces da juris mlade zene ili neku oldskul?

Haha, ipak ima lazarevčana, to je kul :)

Nemam predstavu koju bih kafanu, mogu obe, ako je dobra klopa :) Ograničen sam vremenom, ne bih ostajao u petak uveče u provodu, pa računajte i to. Treba mi nešto što se do 19h može završiti.

hvala i tebi skrimke :)

Link to comment
Share on other sites

Dulio, ti si seronja, sad si mi ogadio toptenke :)

Sad ispade da sam ja matori prdonja jer necu da nosim zlatne patike sa amortizerima :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma jel , nego ja gresim :P , kazem , samo sam provrsljao po facebooku i ruru , i to je to , kakve crne pesme ,

necu sigurno da skidam pesme sa neta lol.

Eh sad ono sto moze biti , to je da sam ja ostavio net celu noc ukljucen , pa su neke aplikacije radile tokom noci.

Problem je u tome sto ja ne znam koje su to aplikacije , moze da bude i Weather , jebem li ga :P

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

@ punz

danasnji dan ti je u znaku drveta, spavaces kao klada veceras :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...