Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

Da li neko kojim slucajem zna gde mogu kupiti onaj tocak za glinu(ako se tako zove)? Za pravljenje grncarija... Ako nije previse skupo da pazarim, a ako jeste onda mozda i sam da pokusam da napravim.lol.

jesi ti to sinoc mozda gledao Duh sa Demi i Svejzijem :)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

opa, a na koliko si potpisao

@Leško:

ta manja operacija, misliš na artoskopiju?

ako sam dobro skapirao, atroskopija (valjda se ovako kaze) je nacin na koji se radi operacija, odnosno nije u pitanju secenje, nego samo busnu neke rupe, pa tako rade. Vrlo je moguce da sam se nalupetao sad, ali cini mi se da sam tako nesto razumeo. :D

A inace, prica je da kao imam dobar misic (kvadriceps), i da je cudno sto mi ispada, tako da bi oni stavili sa malu "pregradu" sa leve strane kolena, kako mi ne bi vise ispadalo. Sad, meni to sve zvuci bas trivijalno, kao kad majstor popravlja sto fazon. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Za koliko para mogu da kupim samo kuciste, a da mi tera jedno 5,6 godina?

Samo kuciste ako ga drzis van vlage, i ekstremnih uslova, moze da potraje jako dugo, plastika i metal se tesko razgradjuju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ako sam dobro skapirao, atroskopija (valjda se ovako kaze) je nacin na koji se radi operacija, odnosno nije u pitanju secenje, nego samo busnu neke rupe, pa tako rade. Vrlo je moguce da sam se nalupetao sad, ali cini mi se da sam tako nesto razumeo. :D

A inace, prica je da kao imam dobar misic (kvadriceps), i da je cudno sto mi ispada, tako da bi oni stavili sa malu "pregradu" sa leve strane kolena, kako mi ne bi vise ispadalo. Sad, meni to sve zvuci bas trivijalno, kao kad majstor popravlja sto fazon. :D

koliko god ti napricali da je to manja operacija, uopste nije

posle svega mirovanje bez naprezanja i blage vezbe... ja sam se oporavljao malte ne godinu dana nakon vadjenja meniskusa atroskopijom. doduse ja sam vadio meniskus koji je bio ukljesten, i prakticno se nikada nisam ni oporavio. e da bila je totalna anestezija, to je bio najbolji deo, pored brijanja cele noge od mlade sestrice :)

moja savet, poslusaj i misljenje drugog lekara i neka ti tacno kazu sta ce da ti rade. koleno je preosetljiva stvarcica kada se po njemu ceprka

edit artroskopijom ti naprave male rupice u kolenu, ubace kamericu i snime kakvo je stanje i sta treba da se radi i na sta lici :) u svakom slucaju daleko bolje nego otvaranje celog kolena :) ranice posle operacija su male i to nije strasno, strasno moze biti sta ti odrade unutra. mene je radio poznati ganic, koji je u to vreme radio u decedri. i to ovoj decedri u kojoj je devojka umrla zbog operacije cukljeva ove il prosle godine kad vec

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i sta sad imash umesto meniskusa?

nista :| unutrasnji izvadjen, imam kitu lastinu

parcence te hrskavice su mi poklonili, mozda je bilo 1,5 cm x 0,5 cm

sto me podseti da odem na snimanje, jer imam sve jace tegobe u istom kolenu u zadnjih godinu dana :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nista :| unutrasnji izvadjen, imam kitu lastinu

parcence te hrskavice su mi poklonili, mozda je bilo 1,5 cm x 0,5 cm

sto me podseti da odem na snimanje, jer imam sve jace tegobe u istom kolenu u zadnjih godinu dana :|

Ladno nemas meniskus lol :D

Pa nije ni cudo sto te boli sve vise i vise...

Dule bi trebao da nam kaze koje ce biti posledice ovoga, mislim da nisu ni malo naivne :/

Link to comment
Share on other sites

Jel' moze neko od Cisco znalaca da mi preporuchi neki simulator da radim praktichno? Ni Cisco Packet Tracer ni GNS mi ne shljakaju kako valja. ;/

Boson NetSim?

Packet Tracer ti je skroz dovoljan za CCNA, ne znam šta ti tačno ne radi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

počeo da igram Might&Magic Heroes Kingdoms ( http://mightandmagicheroeskingdoms.ubi.com ), browser based igra, gotivna za ubijanje pola sata života dnevno. Mada kao blokirana za naš region, ali se reši lako, neki US proxy samo prilikom registracije da "skonta" da je igrač iz amerike, posle sve šljaka cool

Problem, IP filter? coolface-1.png

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...