Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Konto kanterasha, povremeno udjem na CS podforum kad je neki veliki turnir i predjem preko nekog topica. Bude me blam shta chitam i shta ljudi pishu. Veca koncentracija gluposti nema ni na jednom podforumu, znam, svratim svuda po malo. Ima tu ljudi koji pishu normalno i ozbiljnu, al' jako jako malo, jedno 80% su po meni totalni retardi. Jbg, ne volim glupe ljude, sa takvim ljudima ja nemam nijednu zajednichku tachku i hejtujem ih i irl. WOW podforum, zbog kog sam i doshao na RUR, u svojim najgorim danima Marlene npr. nije bio ni blizu jednog CS turnirskog topica.

Ovo stoji, ja realno kad god udjem na temu o turniru, polovina poruka je "gl" a druga polovina "jebacemo vas, namazite se". Ljudi ne znaju sta da pisu pa pisu nesto cisto da bi bili vidjeni. Opet i na WoW forumu ima dosta proseravanja, ali drugaciji je mentalitet ljudi. Dobro, Marlena je bio poseban slucaj, dodje mrtav pijan 1. januara i kaze liku s kojim se svadjao "e jebem ti sve zivo, pusi !@#$%, banujte me lol" jer nije drugacije znao da odgovori kao i inace na hejt drugih (opravdan hejt).

Naravno, Lesko, kad neko tako kaze, on ne imenuje ljude, to je druga stvar, svi znamo da si ti skroz kul, opusten decko koji ne lupa gorenavedene gluposti, kao i mnogi koji redovno pisu i na drugim delovima foruma vec duze vreme.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...