Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Realno jeste posto vasi odgovori u principu pocinju sa "lol" i zavrsavaju sa "lol", a izmedju toga je lol. See what I did there?

Ovaj pismeni ga ne brani nego pisa po tebi i tvojim obdarenim drugarima, klanovcima. Zasto? Jer ste balavurdija sa jednom zajednickom mozdanom celijom, sa poganim jezikom i jos poganijim stavom i ponasate se kao da ste clanovi bande iz Bronksa, a jos uvek piskite u pelene i gace na cvetice. Znas kako znam? Vidjam svaki dan takvu bagru kao sto ste vi. Znas zasto? Zato sto drzim igraonicu. Eto ti i odgovor zasto te jebem u svoje radno vreme. Moze mi se :*

A sad si slobodan da odblejis svoju partiju na klupici ispred igraonice, uz jednu limenku piva (koju nemoj da propustis da zguzvas u Konan stilu) i jedan DZOKS MATOREEEEEE i da lolujes sa svojim drugarima kako smo nolajferi i kako bi ti nama ovo ili ono.

S postovanjem i dubokim respektom prema pravoj srpskoj omladini bez koje ova zemlja ne bi mogla napred,

Tvoj cika BarcaS

P.S - evo ti bona i poljubac da te brze prodje.

Smatram da vas je Barcas sve pobedio ovim postom,naravno nije mislio na sve forumase ali se vecina ocigledno pronasla u njemu.

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

da lik je pobedio,dok mi lolujemo i pusimo travu napolje (sprdamo se sa drustvom) "on sedi u njegovoj """""IGRAONI STO JE OTVORIO""""" i sere po forumu,na koji klikce refresh na svakih 2 min od prilike i gleda da li je neko nesto napisao hahahahahah kakav degen glupi :D govna mi se jedu od tebe i tvojih sranja ovde zasto ne odjebes vise majmune jedan mrtvi raspali odvratni slepcu gadis mi se LOLROFLOMG AE DA PUSIMO TRAVU ???DS!?!?

i jos samo jedno,ni jedan od pomenutih likova clanovca nije zajedno u klanu,sve su to razliciti ljudi iz razlicith krajeva srbije.

Link to comment
Share on other sites

Do jaja si barcas :) poenta je u tome da non stop trazis neke argumente, a tvoj argument je da si otvorio igraonicu i da si zbog toga popio svu pamet sveta. Iako ne znas bilo koga od nas,mislis da znas kakvi smo. I to samo zato sto imas igraonu :) bravo :)

Znam da sam do jaja, hvala. Nemoj decace da brkas babe i zabe. Ja argumente trazim za misljenje na temu DotA vs LoL vs HoN - a moj argument da drzim igraonicu se odnosi na nesto potpuno drugo. Da ti elaboriram:

Ja decicu kao sto ste vas nekoliko odavde gledam svaki dan. Ispred, u lokalu, u bloku, nebitno. Imate obicno oko 17 eventualno do 19 godina ("cast izuzecima" potkrade se i po neki stariji konj ali u osnovi 17-19 je accurate), przite igru bolje od svojih podjednako mentalno ogranicenih drugara, neki bi rekli "najbolji u svom selu" i onda dodjete u veliki grad, citaj: na forum na primer. E sad, vi imate taj stav mladunaca, gde vam testosteron radi u sve cetrnaest - ipak vi przite igru bolje od drugih mladunaca i shodno tome imate usta veca od svih, a muda najveca (za tebe verujem takodje da sa tih 25cm MATOREEEE nisi opisivao duzinu svoje potkolenice). Problem je sto u tom velikom gradu obitavaju mnogo vece zverke, npr. slash., koji je dosao u ovu pricu kao kec na jedanaest. Vidis taj isti slash. je Tito za sve vas ovde - a on se decko nije nasao prozvanim uopste. Meni dosta. Znas zasto? Jer taj slash. upucava mladunce kao sto ste vi svaki dan kad mu naprzeni dodju sa pricama "HIGH SKILLZ0RZ ROFL!"

Tako da si slobodan da sa svojim highhorse drugarima odjebes na neko malo prijatnije mesto ako ti je ovaj veliki grad sa svojim vecim zverima postao previse naporan. :*

Hasane, druuuuuze - pa ti si se nama vratio? Zar nisi ono bese izgubio strpljenje da se raspravljas sa nama debilima? Ja se bas ponadao, da ona poslednja govna koja si jeo su stvarno bila poslednja. Ali hvala ti sto se vracas da iznova i iznova dajes zivi primer onoga sto ja ovde opisujem :)

da lik je pobedio,dok mi lolujemo i pusimo travu napolje (sprdamo se sa drustvom) "on sedi u njegovoj """""IGRAONI STO JE OTVORIO"""""

Upravo tako :) Dok ja radim posao koji volim, ti pusis. Da li je to trava, cigareta iz zajednicke pakle ili kad dodjes ovde medj' RuRovce necija kara, irelevantno. Bitno je da se ti sprdas :*

P.S - Da li ste iz iste selendre ili iz razlicitih mene tangira ko lanjski sneg. Dovoljno mi je da vidim kako jedan drugoga drzite za pisice da vas ne oduva flame odavde, pa da mi odma' bude jasno da ste klanovci. :)

P.S.S - A da vi ipak probate CS? Na njih smo ipak navikli da se deru ko majmuni "SEEEEECI!!!! NA MALOM NA MALOM!!!!! SEEEEEEEEEEECIIIIIIIIII!".

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Smatram da vas je Barcas sve pobedio ovim postom,naravno nije mislio na sve forumase ali se vecina ocigledno pronasla u njemu.

e ovome ne odgovarajte... ovaj se naosvajao turnira... tako da mozete samo da mu se nasisate jaja! hahahah...

da lik je pobedio,dok mi lolujemo i pusimo travu napolje (sprdamo se sa drustvom) "on sedi u njegovoj """""IGRAONI STO JE OTVORIO""""" i sere po forumu,na koji klikce refresh na svakih 2 min od prilike i gleda da li je neko nesto napisao hahahahahah kakav degen glupi :D govna mi se jedu od tebe i tvojih sranja ovde zasto ne odjebes vise majmune jedan mrtvi raspali odvratni slepcu gadis mi se LOLROFLOMG AE DA PUSIMO TRAVU ???DS!?!?

i jos samo jedno,ni jedan od pomenutih likova clanovca nije zajedno u klanu,sve su to razliciti ljudi iz razlicith krajeva srbije.

JAOOO... pa da li si ti svestan da cu da te castim kokosku i wardove kada taj sto ima igraonicu dodje na vreme na posao... on jebe sve po gradu... jebe i mene cak... a brani se da sam samo kolateralna steta!!!

Link to comment
Share on other sites

e ovome ne odgovarajte... ovaj se naosvajao turnira... tako da mozete samo da mu se nasisate jaja! hahahah...

JAOOO... pa da li si ti svestan da cu da te castim kokosku i wardove kada taj sto ima igraonicu dodje na vreme na posao... on jebe sve po gradu... jebe i mene cak... a brani se da sam samo kolateralna steta!!!

Tu sam za 5 min . :D

Link to comment
Share on other sites

sad si opet prozvao likove koje zive u najvecim gradovima u srbiji i imaju preko 20 godina i opet si ispao degenerik

a ja dok sam radio u igraonici i dok sam viseo po toj isti imao sam 17-18 godina,u pravu si,i tad jesam bio napaljen,i sad sam napaljen ali da psujem i prozivam takve bebe od po 30 40 godina kao ti,sto drze svoje igraonice i ne skidaju se sa rur-a,zacudio sam se sto nemas 15k postova,bas sam se zacudio...ko bih rekao...

sta ti mislis da si ti jedini kurac ovde koji ima pravi posao (ti ga i nemas,da ga imas ne bi visio u svojoj igraoni i glumio kurac neki) ?

?

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam rekao, otvorio igraonicu i mislis da si popio svu pamet sveta. Ne vidis dalje od svog nosa i svoje igraonice, mislis svi su ljudi isti kao u tvojoj igraoni, u tvom kvartu, u tvom velegradu. Na forumu sam vec dovoljno dugo, nikada nisam rekao da sam bolji od drugih, nisam se hvalio, tako da ne znam o cemu pricas. "Nemoj da brkas babe i zabe", jer ono sto sam ja rekao je da ti ne spadas u dota community, sto uopste nije neistinito. Ovde komentarises sve i svasta, a tvoj komentar za prijavu na neku turnir ili organizaciju nekog turnira jos nisam video. A opet si nasao da se pravis pametan da mi elaboriras. :) Uostalom, ja svoj skill mogu da dokazem. Ako si voljan, mozemo da proverimo. Ako ne smes, razumecu.

Edited by 25cm-Matori

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam rekao, otvorio igraonicu i mislis da si popio svu pamet sveta. Ne vidis dalje od svog nosa i svoje igraonice, mislis svi su ljudi isti kao u tvojoj igraoni, u tvom kvartu, u tvom velegradu. Na forumu sam vec dovoljno dugo, nikada nisam rekao da sam bolji od drugih, nisam se hvalio, tako da ne znam o cemu pricas. "Nemoj da brkas babe i zabe", jer ono sto sam ja rekao je da ti ne spadas u dota community, sto uopste nije neistinito. Ovde komentarises sve i svasta, a tvoj komentar za prijavu na neku turnir ili organizaciju nekog turnira jos nisam video. A opet si nasao da se pravis pametan da mi elaboriras. :) Uostalom, ja svoj skill mogu da dokazem. Ako si voljan, mozemo da proverimo. Ako ne smes, razumecu.

Po tvom misljenju, ja treba da budem ne znam ni ja sta u doti da bih imao pravo da komentarisem bilo sta? Sjajna ti je "logika". Isto tako bi trebalo da budem hriscanin da bih komentarisao hriscanstvo, profesionalni pevac da bih komentarisao pevanje i sl? Kao sto rekoh, sjajna ti je "logika". Drugo, nemoj da mi stavljas reci u usta - ako imas problema sa zakljucivanjem, slobodan si da pitas, bice ti pojasnjeno. Ja nisam rekao da su svi isti kao u mojoj igraonici, delu grada itd. vec sam rekao da vidjam bagru KAO sto ste vi (a ti se svrstaj ili nemoj u ovo VI ovde ako se nadjes - izgleda da se prava bagra odmah pronadje jer uostalom se jedina i nadje "prozvanom" od svih postera ovde) svaki dan. A bagra je kao bagra - manje vise svuda ista. Hasan iz Durlana, Duvanista ili sa Bulevara iz Nis ili random OMG WTF ROFLMAO blokovac 200 metara od mog stana - razlika u esenciji ne postoji. Jedan vristi "a be, eba ti budalu", drugi vristi "brateeeeeeeee", a obojica su imbecili.

Ja ovde na prvom mestu komentarisem vase ponasanje. Pola je na high horse-u, a pola ne ume da izvadi kurac i govna iz usta dok prica. A ti se nalazis pametan da meni objasnjavas kako ja treba da imam organizaciju turnira u doti ili da igram igru da bih to komentarisao? Kao sto rekoh, bice ti objasnjeno ako ti nesto nije jasno, slobodan si da pitas.

Sto bi Mare rekao, vi ni ne spadate u dota community, s obzirom da niste bili ni na jednom turniru. Aj kontam da diskutujete o doti 2 i sta ja znam, ali da pokusavate da spustite sve prave dotase, da mislite da ste neko i nesto, to stvarno ne kontam.

Nisi rekao da si bolji? Za sebe ne direktno - ali vidim da si se svrstao u tabor "pravih" dotasa.

Jedini ko ovde misli da je neko i nesto ste vi, "pravi" dotasi. Mi ostali treba da sedimo i slusamo kako piskite po svima, kako svima psujete mater i oca i hranite nas govnima - posto jelte mi ne pripadamo dota community-ju. Nista - ti nastavi da branis sebe i svoje "prave" dotase drugare - a ja cu nastaviti da vam kenjam po glavi jer me realno ne mrzi.

P.S - skill slobodno dokazuj nekome ko ima tendenciju da se ovim bavi "profesionalno" - meni nisi obavezan, iskreno mi se i jebe kako igras. I mali Zen pici CS (ili je bar picio) kao nezdrav u Srbiji ali je opet mali govnar sa poremecenim sistemom vrednosti, po kojem on, gle cuda, moze da piski po ostalima jer je ubija awp-om bez nisana.

EDIT: "Drugaru" kojem nisu jasni moji "sastavi" - mogu ja da se spustim na tvoj nivo komunikacije. Mozes da se sagnes. Je l' ti sad malo jasnija poenta ili da predjem na UGA BUGAAAA AAA RGH AAA?

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

ahahhah, to je taj talog osecanja koji se stvara usled dugorocnog izlaganja poganim skrama-gamerima. saosecam se sa barcas-om jer sam radio u igraoni godinu dana, doduse 2003ce kad je sve to bilo nevino, i dok ljudi nisu ni znali shta znachi "lol". tada nikoga nisam cuo da je to rekao naglas. ali opet, i tada je bilo pomenutih "JA SAM GAMER HEAR ME ROAR" idiota.

odobravam ovakve izlive emocija na ovakvim topicima :D

Edited by Kaurin
Link to comment
Share on other sites

ahahhah, to je taj talog osecanja koji se stvara usled dugorocnog izlaganja poganim skrama-gamerima. saosecam se sa barcas-om jer sam radio u igraoni godinu dana, doduse 2003ce kad je sve to bilo nevino, i dok ljudi nisu ni znali shta znachi "lol". tada nikoga nisam cuo da je to rekao naglas. ali opet, i tada je bilo pomenutih "JA SAM GAMER HEAR ME ROAR" idiota.

odobravam ovakve izlive emocija na ovakvim topicima :D

Hvala druze po oruzju :)))) Nema tu nesto mnogo emocija, uzevsi u obzir da nisam spavao duze od dva sata dnevno poslednjih..... /tumbleweed. Kad sam emotivan, to manje artikulisano zvuci - ali eto samo elaboriram svoje misljenje (koriscenje ove reci je namerno u cliju nerviranja ljudi kojima je potreban recnik da bi pronasli znacenje iste). :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...