Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Sad kad si otprdeo šta si imao, šolju mleka pa u krevet.

sta li lupas ti ...

a ti barcas poenta je da ti imas ozbiljne probleme sa mozgom ? kapiras sad poentu ?

broj , cuti samo pls :D

TimeIsMoney je malo dete za ovog Barcas-a ( po stepenu debilizma , naravno ).

Edited by kAitorA
Link to comment
Share on other sites

mene zabavlja cinjenica da barcasu nije mesto na dota podforumu... a covek je igrao dotu 4.32 ako se dobro secam (4.xy u svakom slucaju)... cuvena verzija 5.84b, a odmah zatim i 5.84c su napravili bum od dote... a covek koji ne bi trebalo da daje svoje misljenje na temu je tada vec znao svaki spell, item, bug ili combo... tada su svi koji su gledali na wc3 kao na sport cepali ladder, dok su ostali smatrali da je najveci uspeh custom mape TD... barcas je jebeni alfa tester ovoga sto sada igrate...

ali jbg on ne ucestvuje na turnirima... a to sto smo mu plakali od smeha dok je na unknown mapi pokusavao da nadje "tajnog prodavca" u narodu poznatijeg kao bakica i sastavi refresher sa balanarom uz povike: "VISE NE SVICE!" to nema veze... jbg barcase trebao si da znas da je bala nab junak a refresher kurac item za njega pre 6 godina :P

edit: verovali ili ne tada je vreme proticalo normalno bez obzira na balanarov ulti... nedostaje mi archmage... ezalore pusi ga!

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

mene zabavlja cinjenica da barcasu nije mesto na dota podforumu... a covek je igrao dotu 4.32 ako se dobro secam (4.xy u svakom slucaju)... cuvena verzija 5.84b, a odmah zatim i 5.84c su napravili bum od dote... a covek koji ne bi trebalo da daje svoje misljenje na temu je tada vec znao svaki spell, item, bug ili combo... tada su svi koji su gledali na wc3 kao na sport cepali ladder, dok su ostali smatrali da je najveci uspeh custom mape TD... barcas je jebeni alfa tester ovoga sto sada igrate...

ali jbg on ne ucestvuje na turnirima... a to sto smo mu plakali od smeha dok je na unknown mapi pokusavao da nadje "tajnog prodavca" u narodu poznatijeg kao bakica i sastavi refresher sa balanarom uz povike: "VISE NE SVICE!" to nema veze... jbg barcase trebao si da znas da je bala nab junak a refresher kurac item za njega pre 6 godina :P

edit: verovali ili ne tada je vreme proticalo normalno bez obzira na balanarov ulti... nedostaje mi archmage... ezalore pusi ga!

TO SI IZJAVIO !!!

IZADJI MU IZ BULJE !!!

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

TO SI IZJAVIO !!!

IZADJI MU IZ BULJE !!!

ovo je moj duhovni otac rados!!! mi saki saki... mi lav ju long tajm!

barkas i sarma nogom preko ledja omladine

posle 10 godina ne mogu da trolujem matore likove... svi me izvalili :D

barcash kapiram da je ovo forum za dotashe a ne za one koji vole da se ubacuju,zato ja kapiram da treba da cutish i chitash shta god da prichamo.

ko dreda vredja izbodem mu ledja! ja sam dupelizac i uvlakac i svidja mi se dred!!!

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao da sam bolji. Svrstao sam se u tabor jer idem na turnire. Da ti objasnim, ne moras biti dobar igrac da bi prijavio neku ekipu i otisao na turnir. Jedino sto sam ti rekao iole pogrdno je "jebali te argumenti" sto je vise zajebancija. E sad, nisam rekao da trebas da budes neko i nesto da bi komentarisao o doti, ali ti ovde, jel da, odavno vec ne komentarises o doti, nego o dotasima, dredovom hejtovanju i argumentima. Cim si rekao "bagru kao vi", sigurno da cu zakljuciti da se radi o hasanu, kaitori, meni i jos nekima, koji ti odgovaraju ovde na tvoje postove, pa ti pokusavas da nas spustis nekako. A opet, ti to ne bi ni izjavio da mozes da vidis dalje od svoje igraone. I nemoj pokusavati da mi uprostavas i elaboriras bilo sta, jer stvarno shvatam ja sve sto ti zelis da kazes, ali to su jednostavno gluposti i nemas pojma o cemu pricas.

@Sarma stop ass licking! :) cela igraonica u koju idem igra dotu od 5.84b, tako da ti to o beta testeru pada u vodu :)

Edited by 25cm-Matori

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

pa nije beta tester, nego alfa... dota je postojala mnogo pre 5.84abc i igrala se uveliko na battle netu i tadasnjem DCE-u, kad nije bilo garene i ostalih sranja. ali su srbi tad vise voleli da sevaju ladder i d-day po igraonicama.

to covek hoce da ti kaze.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

@Sarma stop ass licking! :) cela igraonica u koju idem igra dotu od 5.84b, tako da ti to o beta testeru pada u vodu :)

procitaj post ponovo... i ja igram od 5.84 verzije... ali ovaj sa kojim se raspravljate je igrao dotu i objasnjavao ljudima da je dday djubre mnogo pre toga :P

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao da sam bolji. Svrstao sam se u tabor jer idem na turnire. Da ti objasnim, ne moras biti dobar igrac da bi prijavio neku ekipu i otisao na turnir. Jedino sto sam ti rekao iole pogrdno je "jebali te argumenti" sto je vise zajebancija. E sad, nisam rekao da trebas da budes neko i nesto da bi komentarisao o doti, ali ti ovde, jel da, odavno vec ne komentarises o doti, nego o dotasima, dredovom hejtovanju i argumentima. Cim si rekao "bagru kao vi", sigurno da cu zakljuciti da se radi o hasanu, kaitori, meni i jos nekima, koji ti odgovaraju ovde na tvoje postove, pa ti pokusavas da nas spustis nekako. A opet, ti to ne bi ni izjavio da mozes da vidis dalje od svoje igraone. I nemoj pokusavati da mi uprostavas i elaboriras bilo sta, jer stvarno shvatam ja sve sto ti zelis da kazes, ali to su jednostavno gluposti i nemas pojma o cemu pricas.

Mislim da ce te prebiti u svakom slucaju! Ne moras mu se taliti sad :)

Link to comment
Share on other sites

Huh, nasmejali ste me posteno :) Bilo je odvala i ok, kao i losih stavova i na jednoj i na drugoj strani :)

Nego, da dam neki sud :) Bolje ne komentarisite o doti2, samo ce te napraviti ove svadje.. Videcemo sta ce biti kada izadje.

Onda to ko je prvi poceo da igra dotu i ko je bio najbolji i ko je bio tester je isto jebena tema, bolje je zaobici (sem sto sam ja igrao pre hasana ) :)

Aj da odbranim ove moje malo: Braca to sto si pisao bila je predpostavka, ali netacna. Ovi momci sto su se javljali tipa Kaitora, Hasan, Matori, Dante, Ralphy, Marebg, Acid, Tingol su sve pro ili ex pro dota igraci znaci top 3 mesta u Srbiji od kada postoje dota turnir. A mnogi odatle su bili top 30 u svetu, pobedjivali najbolje itd.. Pored toga svi ti momci imaju preko 20 godina, studiraju ili rade a dotu igraju najverovatnije jer su jako dobri u njoj. (Ja bi se takmicio i u pljuvanju u dalj da sam medju najboljima u tome ):)

E sad, mislim da je doslo da zabune i sa jedne i druge strane jer ovi pro gameri gledaju dotu na jedan nacin (takmicarski), a ovi drugi gledaju ili kako da uzivaju sa drustvom ili solo posle posla ili treninga na nekim pubovima ili (ovi treci) koji drze igraonice pa gledaju koliko ce tu para doneti dota2, koliko donosi dota itd..

Idemo dalje.. Sledeca stvar je da se malo bolje upoznamo, pa npr Braca moze da se predstavi u smislu iz kog je mesta, gde mu je igraonica, koliko ima compova, pa da vidimo da organizujemo tamo neki dota turnir! A dobro je poznato da lan dota turniri zblize ljude, postave lajf/gamerske vrednosti na svoje mesto i svi posle toga mnogo bolje funkcionisu i kada se vide na mircu,gareni,ruru :)

Edited by Silencioo
Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao da sam bolji. Svrstao sam se u tabor jer idem na turnire. Da ti objasnim, ne moras biti dobar igrac da bi prijavio neku ekipu i otisao na turnir. Jedino sto sam ti rekao iole pogrdno je "jebali te argumenti" sto je vise zajebancija. E sad, nisam rekao da trebas da budes neko i nesto da bi komentarisao o doti, ali ti ovde, jel da, odavno vec ne komentarises o doti, nego o dotasima, dredovom hejtovanju i argumentima. Cim si rekao "bagru kao vi", sigurno da cu zakljuciti da se radi o hasanu, kaitori, meni i jos nekima, koji ti odgovaraju ovde na tvoje postove, pa ti pokusavas da nas spustis nekako. A opet, ti to ne bi ni izjavio da mozes da vidis dalje od svoje igraone. I nemoj pokusavati da mi uprostavas i elaboriras bilo sta, jer stvarno shvatam ja sve sto ti zelis da kazes, ali to su jednostavno gluposti i nemas pojma o cemu pricas.

@Sarma stop ass licking! :) cela igraonica u koju idem igra dotu od 5.84b, tako da ti to o beta testeru pada u vodu :)

Onda si se svrstao potpuno bezveze i zato si uleteo u raspravu sa mnom :) Meni je islo na kurac sto se Hasan prcio sa nekim seljackim psovkama prema decku koji je sve samo ne ozbiljan i koji je ovde starosedelac. Tu ulecem ja da ga malo prozivam cisto da ga nerviram, jer te seljacke fore ne podnosim. Znaci originalni hejt je bio i jos uvek je usmeren ka Hasanu (mislim da sam tek na ovoj strani prvi put video njegov post bez ijednog kurca i picke u njemu). E sad, tu ulecete vi: ti, Kai, Mare sa pricama - "ne razumem vas koji pokusavate da spustite prave dotase" (?) i "mi smo ovde dotasi, ti si uljez i imas da slusas sta mi pricamo" (???) - ok W - T - F?

Da se razumemo - ja ni ne moram da vas licno upoznajem da bih poceo da zakljucujem sa kim imam posla. Da li je moj zakljucak opravdan ili neopravdan to je tema za polemiku ali definitivno neko kome je svaka druga u raspravi "sisaj kurac debilcino RAGE RAGE RAGE" je za mene bagra, a neko kome to ne smeta nego se jos cudi zasto i sa kojim pravom se mi kao ovde nesto ljutimo nije daleko od istog.

@Hasan: Potpuno neverovatno - ja izgleda prisustvujem tvom evolutivnom napretku. Prestao si da psujes - jos da pocnes normalno da pricas svoj jezik i mozda smo na putu ka potpunom izlecenju.

Sto se tice 3-lane corridor-a. Znam da je postojala mapa iz koja je posle otisla dalje kao D-Day i DotA ali je ja nisam igrao. Dotu sam igrao od neke 4.x (najverovatnije jeste 4.32 ali se iskreno ne secam), a mi ovde "pricamo" od Doti a ne 3-laneu. Sto se tice ko je ovde duze gamer - tu nemoj ni da zalazis jer ja se igram mnogo duze nego sto si ti na ovom svetu, hvala.

@Kai: Sagni se. Kapiras?

Tako da 25cm - simetrija je vrlo prosta stvar. Ko se ponasa kao imbecil - dobija takav tretman. Ko se ponasa normalno - dobija normalan tretman.

Poz

EDIT: Daleko sam ja od toga da se bijem zbog igara. Premator sam za to :) Sto se tice turnira i nekih lan dota, slobodno izvolite da pitate sta vas interesuje - pa ako vam odgovara super, ako ne nista. :)

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Hmm, druze ti jos malo pa ces i mene da hejtujes :) Ja sam ocekivao nesto kao: Ja sam taj i taj iz tog i tog mesta, posto sam dugo gamer volim druzenje i igrice, a posedujem igraonicu i usput volim dotu/hon pa bi zeleo da napravim jedan turnir/lan okupljanje/SUSRET GAMERA :) u istom. Imam toliko i toliko compova i soba, da li mislite da je to dovljno i za koji broj ekipa?

Ha, sta mislis? :)

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno ovo svrstavanje forumasa u Dota Community po tome da li je neko isao na turnire ili ne? Ranije su dotu igrali normalni ljudi, i bilo je fala bogu normalnih postera na dota podforumu, sad dolazi random kurta i murta, prepire se sa starijim i iskusnijim clanovima jer su proveli zadnjih 100 izgubljenih predcasova igrajuci dotu. Ja jedan jedini turnir u zivotu nisam igrao, ali mogu da se kladim da sam daleko duze igrao od 95% sadasnje "dota komune" koja vlada rurom. Tih 95% sad da pitas da li su culi nekad, recimo, za dota turnire u Deusu, ne bi znali da odgovore na pitanje. Ajde bezi...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, druze ti jos malo pa ces i mene da hejtujes :) Ja sam ocekivao nesto kao: Ja sam taj i taj iz tog i tog mesta, posto sam dugo gamer volim druzenje i igrice, a posedujem igraonicu i usput volim dotu/hon pa bi zeleo da napravim jedan turnir/lan okupljanje/SUSRET GAMERA :) u istom. Imam toliko i toliko compova i soba, da li mislite da je to dovljno i za koji broj ekipa?

Ha, sta mislis? :)

Haha - ma gde cu da te hejtujem :)

Mozda si u pravu. Lokalna je igraonica u pitanju - znaci nikakav fenseraj kao KGB i sl. Ima samo jednu sobu od nekih 20+ m2 sa 10 racunara, po 5 u redu naspramno. Nalazi se u 70tom bloku nekih 200m od kineskog trznog centra. Turnire ne organizujem jer licno trenutno nemam vremena time da se bavim ali sto se tice nekog lan okupljanja ili gaming susreta - to je vise nego sjajna ideja.

Za sve ostalo ste slobodni da pitate :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...