Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

dotashi: sta kazete na mech protiv nas hon igracha koji smo nekad 24/7 sabijali dotu?

mech u doti. hon ni ne moramo da igramo posto GARANTUJEM da bi smo vas sabili. Igram dotu zadnje 3 nedelje sa ortacima koji nemaju para za hon, i smesno mi je jako. sve je usporeno i imam vremena da sedam puta razmislim o najsitnijoj stvari, pa se ortaci cude "JEBOTE KAKO TAKO MIKRUJES DOJAJA SA CHENOM i 3 KRIPA?!1!!1'111" mikrujem do jaja jer je igra slow motion u odnosu na hon.

jeli smete?

banning draft

a kad operemo pod sa vama, da bude tishinchina kad dodjemo sa isukanim kurchinama na dota topicima, JEL JASNO!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Mitch, nisi procitao sta sam kasnije napisao. MENI LICNO je dota bolja. Kaurine, svidja mi se challenge, ja sam za. Nego, lepo te je covek pitao, sta ako izgubite? "a kad operemo pod sa vama, da bude tishinchina kad dodjemo sa isukanim kurchinama na dota topicima, JEL JASNO!?!?! " to si napisao kao svoju... hmm... nagradu :) znaci li to da kad vas popisamo da se necete vise pojavljivati na dota forumu?

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

bug neki. ... uglavnom

Kaurin, napisi vreme kada mozes da skupis ekipu. Nama odgovara sutra popodne/predvece. Igramo prvo dotu (u kojoj nema bp, ali ima cm mod) pa posle igramo Hon. Mozda ste brzi bolji i lepsi, ali cemo kroz obe igre to dokazati/demantovati :)

Dodji na mircu /j 25cm pa cemo se dogovoriti.. Potrazi nick Buktop

Odvojicu i vreme za tebe boku za wc3 partiju.

Kucas u mozili webchat.quakenet.org gore nick dole 25cm i to je to. ne znam o kakvom serveru pricass.

Edited by Silencioo
Link to comment
Share on other sites

Brate shvatite da niko nema nista protiv hona, usli ste ovde i poceli prvi da smarate kako je hon bolji, kako je dota ocajna itd. Pazi jednostavno imas grupu ljudi koji igraju dotu, onda izadje hon i manje od 50% predje na hon. I znaci imam instaliranu igricu koju volim i znam da igram, vecina igra to i zasto bih ja kupovao cd- key, ucio sve ponovo ispocetka da bih u sustini igrao OPET dotu, hon dota isto je to imo... Pazi nemam nista protiv vas ono, jako mi je drago sto ste ce se organizovati taj mec, samo moglo je to na lepsi nacin, bez prozivki mislim... Nadam se da je jasno ono hon=dota k? :)

boze sta se ubagovalo.. ovo iznad je pisao matori a ne ja :/

da do jaja.. ono je malina pisao a ne matori... sjebo se rur ;)

Cek moram malini da odgovorim :)

1. Glupo je jedino sto treba da kupis hon, ali to sto ces uciti iz pocetka, to nije mucenje vec je zanimljiva stvar koja traje 10 partija, mada ni toliko. Imaces sistem ladera bez toga da se drkas oko dota-league.com accounta, kada god neko dropuje ili ti sam, nece sjebati partiju jer se mozete vratiti nazad plus sto ces ovde imati neke nove heroje, nove magije, nove iteme, orb efekti se stakuju i sta znam, mnogo zanimljivih novih stvari koje kada bi ubacili u dotu bilo bi WOOOW KAKO JE NADRKANA OVA NOVA VERZIJA DOTE!!!!! i na kraju hon jeste dota i dota jeste hon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...