Jump to content

Koji je ovo film!


dig

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

How to train your dragon, al neću da postavljam novo, bojkotujem postavljanje iz protesta zbog dustman incidenta

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pip žuti karton, igraj se fino ko i sva druga deca

Lol, pa ja i jesam za fino igranje, ali da dođe lik i bude u fazonu "ja nisam gledao taj film, ali sam pretpostavio da je taj (?), pa sam čitovao (!) da se uverim, a pošto verujem da većina ljudi nije gledala film (??) svima sam olakšao i napisao koji je (!). Sad, pošto sam u pravu (?!), ja postavljam sledeće (!!)...", i da na to, osim mene, niko ne odreaguje, that makes this particular panda very sad :((((

137552-sad_panda.jpg

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pip, ja predpostavljam da je to zato što je jednostavno peja dao "teško" pitanje koje niko ne bi rešio, ni pored njegova 2-3 hinta ili koliko već. Znači po meni je samo bilo pitanje vremena kada će neko da izgugla i kaže odgovor, ili da dođe i kaže - pejo teraj se, reci šta je u pitanju. Prosto, ove igre uvek "padnu" kad neko zavuče iz pete neki film koji je gledao samo on i to na indonežanskom kojeg poznaje jer je tamo živeo, i onda niko ne zna odgovor i zamre topic.

Stoga ako mene pitaš, meni deluje kao da je dustman, da kažemo, učinio uslugu topicu, a ako se nije ni peja bunio koji je postavio pitanje, eto. I ja bih recimo imao nešto protiv da je lik poslao odgovor pet minuta nakon postavljenog pitanja.

Link to comment
Share on other sites

Sad panda is still sad.

Ja se, recimo, ne slažem sa tim. Zar nije interesantnije da duže pogađamo film, uz sve eksplicitnije hintove, nego da sad svi krenu da stavljaju citate tipa "I'll be back" i "say hello to my little friend" i da zagušuju topic konstantnim replajovanjem gde niko ne bi mogao da pohvata ko je na šta odgovorio (naravno, nisam ni za to da se stavljaju zaguljeni filmovi iz iranske ili koje već produkcije koje su odgledali samo režiser i njegov komšiluk, ali to nije bio slučaj u ovom... slučaju).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja samo mislim da bi topic zamr'o kada bismo imali samo teške citate. Može to da bude svaki deseti pa kao da znamo da nas tad očekuje nešto hevi itd itd, ali to je sad već predmet neke dodatne organizacije. Meni je ovako ispalo ok. No ajde, da ne gušim dalje ...

... ovo mohijevo deluje poznato, neka komedija, nešto tako, ali nemam pojma, sad mi ne pada napamet šta je to dalje.

Link to comment
Share on other sites

Da recimo moze da ako 4h nema odgovore na pitanje, postavlja neko novi novo, i da sliku starog uz pomoc gugla...I like pictures :)

Kad imate odgovor u glavi slobodno proguglajte, mislim ipak je igra. Ako ne postavite pitanje recimo da moze to prvi sledeci koji vidi da slobodno and stuff :)

I ok je dati lakshe kvotove it's fun ^^

Link to comment
Share on other sites

teško pitanje, gledao sam film, nije bilo teorije da se setim. ako niko ne odgovori do večeras (do ponoći npr), prvi koji natrči nek slobodno pita dalje

Citat je meni bio mega upecatljiv zbog ovih dilera komana, cele scene i nacina na koji mu je to rekao :D

33bhdgp.jpg

Da da da to je to :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam posle 4h da se postavi ono poster filma, i da neko ko nije zadao zadnji zada novi :)

poster_knocked-up-3.jpg

Iskreno mi delovao malo obscure ali shta sad.

Eo novi i lak da se krene :)

1: We'll make spears. Hundreds of them. Long spears, twice as long as a man.

2: That long?

1: Ay.

2: Some men are longer than others.

3: Your mother's been telling stories about me again, ah?

Link to comment
Share on other sites

The Quest for the Holy Grail!!!

edit

toliko sam se uzbudio da sam morao prvo da postujem, da me neko ne pretekne (kad je Pip sisica).

pitanje (prvo kog sam se setio):

A: You wouldn't kill me. You'd miss me.

B:...

A:...

[KAPLAUH]

C: I never miss.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...