Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

jesi li ikada video kako se brani sa onim njenim karakteristichnim metodom (barem prema nekom liku sa animal planeta) trlja zadnji par nogu o abdomen dok ne pochnu da otpadaju dlacice koje izazivaju veliki bol ako se udahnu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ja ne kapiram držanje tih životinja s nižih evolutivnih grana kao kućnih ljubimaca. kakav odnos možeš imati sa paukom?

(jaoj hehe može fora da se napravi na "odnos" hehe)

isto pitanje i za zmije, ribice i sl.

Link to comment
Share on other sites

pa zapravo sa tom 'odnos' forom si sam sebi dao odgovor, ma koliko smesno to zvucalo. imas razne vidove odnosa, to ko da ja pitam sad na onom drugom topicu sta ce nekom bubblehead cikica kad ne moze da se igra sa njim, a ja mog transformersa mogu da sklapam ceo dan. to su hobiji, interesantno je, kuce ti je drugar, ribica ti sigurno nije drugar, ali i one se nekako ponasaju, naucis da ih razlikujes, otkud znam, das im imena, gotivno ti da im uredjujes akvarijum blabla. i ne zaboravimo dekorativni element, fin akvarijum je bruka, mogo bi da gledam u to pet sati.

a ove egzotike su naprosto interesantne i egzoticne, ja cim zapalim od mojih nabavljam neku zmijurinu sto posto, pa makar samo blejala i ne radila nista, trip je, kul je.

zamisli recimo kolko je gotivno da imas neke mrave sa sve onim hodnicima i socijalnim ponasanjima lol

sve ima svoje

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dule, po meni pauci, zmije i slični imaju samo nekakvu šok vrednost. dovedeš nekoga na gajbu i on se plaši pa se polako oslobodi blabla. nekako mi je tinejdžerski, poseban si jer nemaš kera ili mačku nego tadžikistansku kišnu glistu, pfft

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...