Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

  • 8 months later...

Nije baš slika ljubimca ali je relevantna tema! Ko želi da sa'rani ljubimca, može i na groblju uskoro!

За највише месец дана Београд би требало коначно да добије гробље за кућне љубимце. Сви детаљи још нису познати, али чињеница је да радови напредују у Блоку 51.

Требало би да радови на гробљу за кућне љубимце буду готови до краја лета. Изграђене су интерне саобраћајнице, паркинг, стазе и пратећи објекти, а ових дана монтира се надстрешница. Идеја о гробљу за кућне љубимце постоји годинама тако да је надживела многе псе и мачке.

Укупна површина комплекса гробља за кућне љубимце је 15.376 квадратних метара, а Јавно комунално предузеће "Погребне услуге" Београд добиће још једну надлежност. Тренутно се, како су нам у саопштењу рекли, ради на формирању техничке службе за тај посао.

Što me podsetilo na ovu scenu iz Officea 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
2 hours ago, cali said:

Šta se desilo?

pojela je neki otrov (vet kaze kreozan) u parku na karaburmi (ostavio je kod mojih kad sam bio na ISLANDU, jedva je pretekla, sreca da je u snazi mlad pas + je povratila + je brzo dosla do veta i on je spasao, bukvalno je padala i gubila svest :c 

a inace ima i el. ogrlicu i sve al ne vredi... sad je dobila i korpu pa joj stavljam kad idemo u neispitan teren

16 minutes ago, Diego said:

Da, otrov je bio namenjen za rejvena

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...