Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

presedeo sam 2 sata u opštini čekajući na neku potvrdu. još ja ajde da budem ljubazan prema onima koji rade tamo, kapiram da se susreću sa kojekakvim budalama. i na kraju pokucam na vrata, uđem u kancelariju, a tamo neka baba od stotinu leta koja sedi, pijucka kaficu i igra Solitaire. i još počinje da se dere 'DE ĆEŠ?! znaš li za red?!' ... nisam imao živaca da se raspravljam, te sam samo seo i sačekao da otkuca šta ima i da palim.

koliko je samo lakše sve završiti svuda kad rade mladi ljudi... le fu

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Poklekao sam i napravio Facebook nalog. Jebem ti svet u kome moras da imas nesto da bi kontaktirao ljude. Od "Kako si, sta radis, ima nesto novo?" dosli smo do "E zurim, daj FB nalog da se cujemo" ... [}:)]

DAJ FEJS BRAAAAAATE :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

hahaha, poz pecu sutra :)

hocu, hocu! :)

ako te budem prepoznao, mozda ti mahnem, samo prvo da se setim da li i ti treba da me bijes zbog pragnjeta :))

obavezno se javi, posto ja ne znam kako ti izgledas. Da ti pomognem, nosicu siv sako i crnu/roze (jos nisam odlucio :D) kosulju.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

c067336c.jpg

au, ladno niko nije provalio šta je ovo :(

armstrong, oldrin i kolins u poseti jugoslaviji tamo negde '69-70, dosta to govori o međunarodnom položaju ove zemlje nekad i sad.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...