Jump to content

Liga Sampiona 2010/2011


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izasle postave

United: Van der Sar; Fabio, Ferdinand, Vidic, Evra; Valencia, Carrick, Giggs, Park; Rooney, Chicharito. Subs: Kuszczak, Smalling, Anderson, Fletcher, Scholes, Nani, Owen.

Barcelona: Valdes; Alves, Mascherano, Pique, Abidal; Xavi, Busquets, Iniesta; Villa, Messi, Pedro. Subs: Olazabal, Puyol, Bojan, Keita, Afellay, Adriano, Alcantara.

Nadam se da ce Kerik da bude na nivou.

Edited by zytherius
Link to comment
Share on other sites

neka udari grom i pobije sve na terenu da niko od ovih odvratnih cigana ne osvoji..osim vidare :)

ovako sam i ja imao neku ideju :D

Nista moracu sad da se olesim ko stoka !

PS: marlena digao 6k :D

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Barselona bolja, zasluzeno pobedila. Nekoliko legendarnih izjava komentatora:

- Klinichki precizan

- Chini se da Park trchi neprestano, ide na Duracell baterije

- Oduzeli su im loptu na njihovoj trecini

- narocito protiv vazdushno dominantnih ekipa

vazdushno dominantnih ekipa je moj favorit [:)].

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

kako li je tek sada komi...

Barselona mnogo bolja, Manchester uglavnom bezidejan...a mogli su Berbatova da stave barem na klupu, nego lik deli prvo mesto strelaca u premijer ligi a ovde nije u prvih 21

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

apsolutno zasluzeno,junajted je neocekivano bio nedorastao finalu,fergi je po meni opet napravio pogresan potez

2009. mu je igrao anderson,bila je postava ko murinju u realu,dodajte kristini,pa ako nesto uradi

sad je potpuno besmisleno stavio fabija u startnu postavu koji jednostavno nije dorastao finalu,i izostavio nanija...izgubio je igru po boku i ostavio veliki prostor za alvesa kojem gigs ne moze da parira brzinski i ne moze da ga ugrozi na taj nacin ko sto bi ga nani ugrozio...runi je provodio vreme na krilu besmisleno,umesto da vreba iza cicarita koji sam i nije mogao bolje...runi i gigs su se bukvalno duplirali i smetali jedan drugom

ocekivao sam mnogo vise kada sam video kako je junajted krenuo,ali jebiga,ovi su totalni vanzemaljci,a mesi jebeni bog

vidara imao dobar mech,krivo mi jedino zbog njega:)

e da,aca debil,treba ga ubiti,a strucni konsultanti u studiju su ponovo ftw

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa rafael > fabio...a mislim da bi chak i oshea odigrao korektnije od klinje koji se usrao,ionako nista nije uradio u napadu,a barem bi glupi irac odigrao bolje u odbrani

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Treba napomenuti da se igrala vrhunski fer plej utakmica. A jedna stvar mi nikad neće biti jasna - kako je moguće da Barsa ima onakvu kontrolu lopte? Kao da na treningu samo to vežbaju. Onaj Pike (koji je sabio kako je igrao), odbrambeni igrač, ima bolju kontrolu lopte od 90% veznih igrača i napadača na svetu (ok, možda sam preterao, ali kapirate poentu). Kako?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...