Jump to content

WTB auto


Trooper

Recommended Posts

Ima li neke preporuke za nov, siguran, pouzdan i ekonomičan auto pogodan za duža putovanja? Karavan, limuzina ili možda čak krosover, dakle prostran auto.

Volvo V60 je za sad najbolja opcija, ali je cena malo jača. Idealno bi bilo da je tu oko 25k, mada će ići na lizing tako da bi moglo još par k da se nategne ako mora.

Link to comment
Share on other sites

Qashqai sa aftermarket navigacijom za duža putovanja :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja bih gledao kola za koja ima dosta servisa, za koje su servisi jeftini, mali potrosac dizelas, i neki auto koji ce drzati cenu i lako se prodati u buducnosti. Stoga bih preporucio nekog Nemca, Opel ili VW, a ako imas vise da se isprsis onda Merc ili Audi!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Mondeo?

Baš smo išli da vidimo Mondea danas i odličan je. Dobro deluju i Mazda 6 i Opel Insignia koje tek treba da vidimo. Ćaletu se dopada i Kia Sportage, što zbog garancije što zbog toga što je zgodnija za loše puteve.

Pasat se recimo ne uklapa nikako, mnogo je skuplji od ovih gore a diskutabilno je da li je bolji, plus košta skoro kao V60, koji je otpisan kao preskup. Legacy dobar ali mnooogo ružan :)

I ići će se na dizelaša 90%.

Ako imate neku sugestiju za gore nabrojane modele, ili za neki drugi, svaki savet je dobrodošao!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...