Jump to content

WTB auto


Trooper

Recommended Posts

Boja se zove Lunar Sky, pravljena je za restilizovani Mondeo - u zavisnosti od svetla izgleda ponekad kao "mokri asfalt", ponekad kao neka tamno sivo-braon, a na suncu daje chak i zelenkastu nijansu :)

Ja sam je uzeo zato shto lichi na boju moskovske prashine, tako da ne moram non-stop da perem kola zimi [:o)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Manuelno je cool, ali ne u moskovskim guzvama... Ne znam koliko ste imali prilike da vozite neka kola sa dualclutch robotom ili varijatorom, ali verovatno se secate elektromobila iz luna parka. Ovo chudo tehnike otprilike tako reaguje na gas - pritisnesh i ubrzavash dok se ne useresh poshto je na brzinometru vec 160 km/h, a ti nisi pritisnuo pedalu ni do polovine [:D]

Kako da kažem ovo a da ne zvuči glupo... Ja volim menjač :) Kakva god da je gužva.

Link to comment
Share on other sites

Kako da kažem ovo a da ne zvuči glupo... Ja volim menjač :) Kakva god da je gužva.

A koje si automatike vozio?

Nemoj ih odbacivati tek tako, evo, naci cu ja neki Vagen sa DSG menjacem jednom pa cu ti dati. Editovaces post. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

srbo testiraj koliko trosi u realnim uslovima :)

Mogu odmah da ti kazem koliko troshi (bar za sada) - preshao sam nekih 600 km, od toga jedno 100 na auto putu (brzina 100-160 km/h), 350 u normalnim gradskim uslovima (semafori, 60-80 km/h) i ostalo u mega guzvama (5-20 km/h). Srednja potroshnja je za sada 13.3 l na 100 km. E sad, u principu zivim ne tako daleko od posla i obichno se ne probijam kroz guzve zato shto na posao idem kasno i kasno se vracam, tako da ce potroshnja padati (kad sam uzimao auto srednja potroshnja je bila 45 l/100 km :tf:), tako da kapiram da ako budem vozio normalno, stabilizovace se negde oko 10-11 l / 100 km.

Poredjenja radi, srednja potroshnja na Swiftu 1.3 92 KS u Moskvi mi je bila 9.3 l / 100 km, tako da je ovo sasvim cool.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Али, али... врррррррррррр чк чк вррррррррррррррррррррррррррррр чк чк вррррррррррррррррррррррррррр

онда иде кривина!

врррррр чк чк

вррр чк чк

врр чк чк

вррррррррррррррррррррррррррррррр

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa tu su negde realno :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne dirajte Swifta i Suzuki, ko ga nije vozio, ne zna koliko je to gotivan auto. Za poslednjih skoro 4 godine me je sluzio kao satic i bio je jednostavno super fun za voznju! Moracu sebi da kupim kasnije josh jedan supermini da ga vozim kad idem negde sam (90% vremena).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

moguće, ali ti failuje inteligencija kad treba da provališ troll post

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mogu odmah da ti kazem koliko troshi (bar za sada) - preshao sam nekih 600 km, od toga jedno 100 na auto putu (brzina 100-160 km/h), 350 u normalnim gradskim uslovima (semafori, 60-80 km/h) i ostalo u mega guzvama (5-20 km/h). Srednja potroshnja je za sada 13.3 l na 100 km. E sad, u principu zivim ne tako daleko od posla i obichno se ne probijam kroz guzve zato shto na posao idem kasno i kasno se vracam, tako da ce potroshnja padati (kad sam uzimao auto srednja potroshnja je bila 45 l/100 km :tf:), tako da kapiram da ako budem vozio normalno, stabilizovace se negde oko 10-11 l / 100 km.

Poredjenja radi, srednja potroshnja na Swiftu 1.3 92 KS u Moskvi mi je bila 9.3 l / 100 km, tako da je ovo sasvim cool.

neces spustiti na manje neko vreme :D kad sednes u dosta jaci auto od prethodnog prosto te vuce da cepnes tu i tamo... osim ako bas nisi veliki karakter i picajzla :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...