Jump to content

Mundobasket 2010


leisure

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stvarno su carevi, svaka cast svima

a i oladite od tepica, nece ga, nema ni snage cak da igra celu cetvrtinu, presedeo malte ne 2 sezone na klupi... kontam da duda hoce da ga trgne i pokrene...

bravo momci (@prica od rasicu, covek nije imao slobode u partizanu uopste, iz price sa ljudima skontao sam da su stvarno to mnogi primetili... nije on napredovao u partizanu koliko je trebao, ali nije bitno bitno je da trpa kad dodje na red od ovih ostalih ludaka :))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sta pricas G!! pa dokle da ga manemo,opet jebote on proda tri napada u finishu,debil retardirani,nek doda loptu najblizem a ne da preuzima odgovornost pa dok jednom ne ubode i svi ne kazhu HE JEL SMO VAM REKLI

realno Teo je i danas odigrao loshe jer su igrali ludu odbranu na njemu,ali je pogodio tu jebenu trojku

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Novica car!

Dios mio, no puedo creer :D

al kuzi smeh Teodosica kad Novica kaze "ko.. meni pricas?" :))))

otkad nisam bio ovako ponosan na kosarkase :)

Edited by LanFan

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

to mu priznajem, treba imati muda pa posle 1-7 suta za tri sutnuti ono za pobedu...mada ok, da je promasio bili bi produzeci najverovatnije, tako da ga ne bi mnogo krivili...realno, novica, keselj i savanovic su najzasluzniji

al ovde da je promasio nebi bili produzetci

cisto malo da se podsetimo od lani

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pa ono klasicni navijacki tripovi, kada nekog ne ide onda je seronja pljuvacina najgora, iskreno ne znam kako bi covek izdrzao da se uopste bavi kosarkom kada bi video koliko se serenda oko njegove trenutno lose forme sto kazem ne cudi jer nije ni igrao u svom klubu (zamisli samo sta bi morao da prezivi teo da nije pogodio onu trojku... uuuu)

zasto mu ja ne zameram previse, jer ga je selektirao doktor kosarke duda a ne pera djoka misa sa interneta

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Milenko ce na jednoj od sledece 2 tekme da ubode vise od 20 poena..Mora da proradi :D

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

a meni nije jasno zasto on idalje pokusava da daje kljucne poene a svestan je da ga ne ide. U zadnjih 3 min je sutao 2x trojke i promasio. Da je pogodio barem jednu imali bi laganu zavrsnicu a ovako je Teo morao da iscupa ekipu. Tepicu sedi disi ni za disi nisi

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

zato sto su drugi provalili da ne moze da pogodi gol :) pa ga pustaju :)

pa ono klasicni navijacki tripovi, kada nekog ne ide onda je seronja pljuvacina najgora, iskreno ne znam kako bi covek izdrzao da se uopste bavi kosarkom kada bi video koliko se serenda oko njegove trenutno lose forme sto kazem ne cudi jer nije ni igrao u svom klubu (zamisli samo sta bi morao da prezivi teo da nije pogodio onu trojku... uuuu)

zasto mu ja ne zameram previse, jer ga je selektirao doktor kosarke duda a ne pera djoka misa sa interneta

ne seri dzi ! lik zaradjuje milion eura godisnje kao i 100drugih koje kritikujemo ! jadani oni mucenici oni krvavo treniraju o jea pa i jos 6 milijarde ljudi na planeti zemlji ali neki rade za 1 dolar mesecno :)

i ovde niko nije pljuvao tepica :) pljuvanje je bilo ali vladimira stojkovica :) hahhaaha :) to je pljuvanje :D ovo je samo kritika :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

mislim ja mrzim tepica,ali to mi ne smeta da sagledavam stvari realno.Odbranu koliko toliko dobro igra,ali ofanziva uzhas,i to sto kazhe Kali,jadnichak,sedi na klupi i zaradjuje milione,evo sazhalicu se na njega..realno,boli me kurac,imam pravo da pljujem,nisam ja tamo na terenu,vec on,ja ne kazem da bih ja mogao bolje,ali sagledavam stvari realno i objektivno..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...