Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma koji će ti to sranje, vidiš kakvo je vreme došlo, ne valja štrčati iz mase, samo bland i plain.

Al su me iskasapili kod zubara sa ovim skidanjem kamenca, svaki put odem i kao "u ovo je laganeze pošto ne boli", a izađem ko da će svi zubi da mi ispadnu -.-

Link to comment
Share on other sites

šta podrazumevaš pod pristojan ? I ne znam kako ti je to teško da nađeš, meni je recimo teško da nađem finu duksericu bez kapuljače, onog velikog džepa pri dnu, ili na raskopčavanje, tj. najobičniji duks kakav se nekada pravio.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni je recimo teško da nađem finu duksericu bez kapuljače, onog velikog džepa pri dnu, ili na raskopčavanje, tj. najobičniji duks kakav se nekada pravio.

bas to (osim sto hocu sa kapuljacom), bez sljokica i raznih sranja na njemu, a da je napravljen od iole kvalitetnog materijala i ne pocepa se posle 10 dana

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko jos neku radnju osim urban/army shopa gde moze da se kupi neki pristojan hoodie ? Jedino sto sam nasao, a da mi se skoro pa svidja je ovako nesto:

na mom si često.

Video negde neko 'de ima ovo da se kupi?

moj te lupi.

Poz iz Mesare [8D]

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

ljudi iz banaka su genijalni

-"dobar dan mislim da mi je kartica ostala u bankomatu, jel mozete da proverite, pa ako nije znaci da sam je izgubio i da je ponistite"

"naravno, nema problema, e dobre vesti ne morate da ponistavate, ostala je u bankomatu!"

-"sjajno, kad je mogu dobiti nazad?"

"za 3-4 nedelje"

-o.O "a koliko treba vremena da se napravi nova kartica?"

"10 dana"

-"jel sam samo ja ovde lud ili sta?!"

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

valjalo bi skupiti sve imbecilnosti iz domaćih banaka i napraviti sajt, ili bar beep članak!

inače, proveo sam danas previše vremena na suncu, idem da odspavam :D

p.s. ovom prilikom želim mohiju dobrodošlicu na forum!

Link to comment
Share on other sites

ljudi iz banaka su genijalni

-"dobar dan mislim da mi je kartica ostala u bankomatu, jel mozete da proverite, pa ako nije znaci da sam je izgubio i da je ponistite"

"naravno, nema problema, e dobre vesti ne morate da ponistavate, ostala je u bankomatu!"

-"sjajno, kad je mogu dobiti nazad?"

"za 3-4 nedelje"

-o.O "a koliko treba vremena da se napravi nova kartica?"

"10 dana"

-"jel sam samo ja ovde lud ili sta?!"

Meni je bankomat proletos bojeo 10k za ratu sa skolarinu, hteo sam da polomim i automat i banku i sve, i nakon sto sam se sabrao, odem da im objasnim to i oni kao ok nema problema, dodjite po novac za deset dana, ja kao sta koji kurac deset dana treba skolarinu da platim i svadjao sam se tu sve dok mi nisu rekli da dodjem sutra. Znaci treba samo cvrsto sa sluzbenicima.

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

provedoh ceo dan kod drugara u vikendici, pravio on burazeru 18-ti, mala kućica, bazenčić itd itd i u pola seta mi zakuca laptop zbog nekog šnj diska... oko pola sata mi je trebalo da nožićem dohvatim onu oprugu u drajvu i da izbacim disk s obzirom da je izgleda puklo i ono dugmence koje se pritiska. i uvek tako neka sitna sranja useru sve.

i odvalio sam se sa nekim punjenim belim mesom, ne znam tačno kako se pravi ali je čista pobeda.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...