Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Baš je sparno napolju mnogo, imam utisak kao da je magla od vlage :)

No pre ivketa i viće, uvek bih birao ovakvo vreme u odnosu na hladno. Recimo mogu da sednem na bajs i vozikam se i rashladim, zimi mogu da sednem u kola i i dalje da mi bude hladno :)

Link to comment
Share on other sites

eeeej, ljudiiiiii! :D

ja bio na zurci kod druga, igrali poker. Jednu izgubio bezveze, a drugu u finalu se napio i isao all in na 7 i 8. :D

posle dosao drugar, porodila mu se sestra, postao ujak (a on je ono BAS BAS BAS pravi meraklija), pa je doneo gajbu piva i 2 vodke, cisto da zagrejemo, a sutra u 6 krecemo u kafanu da se urnisemo... uuuuu, sutra ce biti zanimljiv dan! :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

vrednuje se

edit:

samo da dodam da sve svaki MS sertifikat vrednuje, zavisi od toga za sta tebi treba

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Znači ovo je strašno.Krenem u 7h sa Dušanovca ka Novom Beogradu.Čim sam izašo na autoput počinje gužva.Dva sata sam se milio do Novog Beograda :(

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Igore, jel se vrednuje mcitp? (moze da odgovori jos neko ako zna)

Vrednuje se neku sicu. Mislim ulaznica. krenuo sam sad da za svoju dusu (a malo ce i trebati) i....JAO FUJ DONEO KOLEGA DA PROBAM JOGURT OD KOZJE SURUTKE, KAO JARCU DA PUSIM FUUUUJ...da spremam ccna, ono je deset puta pametnije i teze od bilo kog ms govneta.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nije teze igore, sve je to isti k...

pogotovo ako ti imas iskustva sa tcp/ip jer se 90% stvari vrti oko toga + upoznavanje sa ciskovom opremom

nego jel si krenuo da slusas neki kurs ili sam spremas?

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

vidi ja imam ms sertifikate, cisco znam i opremu i konfiguraciju otprilike, i opet odgovorno tvrdim da je sam nivo razumevanja, gradiva, nivoa ozbiljnosti i cega sve ne daleko iznad.

ne idem na kurs, koji će mi rac :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

plus je lakše položiti bilo koji MS ispit nego Cisco, ako ništa i zbog para :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zbog dump-polaganja i retardiranosti, na MS se sad po firmama gleda maltene kao minus (ah ne jos jedan napamet damper, goni ga)

jebi ga.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...