Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

posto sam u poslovima renoviranja stana, jedno pitanje za beogradjane

da li sam ja dobro razumeo da vam je potrebna nekakva dozvola za menjanje prozora u stanu? jel to zaista stupilo na snagu? samo u bg-u ?

ostalo je jos samo 10ak dana radova u stanu :(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

skoro 30% gradskog budzeta ide na otplacivanje obaveza kreditorima (most preko ade....cak je i renoviranje bulevara kralja aleksandra finansirano iz kredita evropske banke za razvoj) tako da se mora odnekle puniti dzepovi lokalnih aparatchika DS-a, SPS-a i ostalih

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Zato što su post paid korisnici buržujske pičke.

rete :) Tvrdim da te najjeftiniji postpaid paket moze pokrpiti bolje nego tri-cetiri dopune koliko koristis mesecno :)

i ja bih prešao na taj prenesi plus paket ako bih znao da ću se zadržati na tih 2000 mesečno koliko izađe posle poreza. ovako plaćam oko 1500 al se baš kontrolišem, a s tim paketom bih mogao da se rasprdim.

ja nikako da predjem na jachi paket,a fazon soma mi je pretplata,a na kraju uvek izadjem oko 2 soma,posto ne mogu jebeno da se kontrolishem,sve sto se dogodi na svetu,a da drkam na to moram da svrsavam preko fona zajedno sa ortacima i pet minuta da razglabam o tome:)

Poenta je realno da nadjes paket na kojem nikad neces uspeti da probijash ono sto ti nude :)

ne nameravam da uskoro predjem na postpeid, ma koliko me kostao pripeid, jer zivci, koje izgubim cekajuci u redu u domacim postama ili bankama gde i u centru grada radi jedan salter od svaka tri i gde redovno donose salterusi neke spise i iz utrobe banke, su apsolutno neprocenljivi. Jeste pripeid skuplji ali moji zivci su vredniji od hiljadu, dve vishe mesechno

jebote igi koji si razmazhenko,izgovori i pricha ti ne vrede pisljivog boba :) Mada gg sto mozes sebi da priustis razbacivanje na takve gluposti:>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

SEDNES MI NA MEKI HEEEEE

ja nikako da predjem na jachi paket,a fazon soma mi je pretplata,a na kraju uvek izadjem oko 2 soma,posto ne mogu jebeno da se kontrolishem,sve sto se dogodi na svetu,a da drkam na to moram da svrsavam preko fona zajedno sa ortacima i pet minuta da razglabam o tome:)

Poenta je realno da nadjes paket na kojem nikad neces uspeti da probijash ono sto ti nude :)

koja si zena jebote

dobrojutroske, probudia sam se, sada da doruckujem!

Link to comment
Share on other sites

Pao još jedan ispit u nizu.

"Kolega vi znate za 8, a pošto niste bili ni na jednom kolokvijumu, niti na predavanjima vi morate znati za 10 da bi mogli da prođete."

Nikad nisam hteo da potežem to što sam 3 meseca ležao bez mogućnosti pomeranja, ali izgleda da ću morati..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...