Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koja je fora ono sa FOX televizijom, zasto pise jos 10 dana i prva? nesto sam sad gledao pise da ce se zvati PST(prva srpska televizija) cemu to?

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

BRAVO COKO!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

'deste bre ljudi ... ne smem da kažem koliko sam spavao, ali jako puno :) A ako je sad 8:41, znate i kad sam leg'o ... izgleda da me je baš izmorila ova radna nedelja.

A ako nisam pomenuo, a čini mi se da nisam, u ponedeljak idem na more :) Konačno i ja da se malo odmorim! Sziget, Keln i to ne računam, to je više pos'o! :)

Koja je fora ono sa FOX televizijom, zasto pise jos 10 dana i prva? nesto sam sad gledao pise da ce se zvati PST(prva srpska televizija) cemu to?

Pa FOX je još odavno (ima sigurno preko godinu i više) prodat Grcima, onom bajku što drži Antena televiziju i onaj čuveni Heaven records preko kojeg je JK stigla na MTV (riiight). E pa taj lik je otkupio od FOX-a kanal (ne znam koliko je to prošireno van naših granica, da li je još negde sličan dil pao), te će se FOX sad zvati Prva srpska televizija. Spiking of, upravo od trenutka te prodaje Fox je krenuo da "popušta" sadržajem, pa su stigle razne turske i latino serije, Seka je dobila desnu ruku i tako to, pa vam je jasan pravac u kojem će dalje ići ta televizija.

Link to comment
Share on other sites

deadline za vratom, jure se bagovi, krvare oči

Oče što mi kupi prvi kompjuter, ti si za sve kriv!

fml.

A šta bi sad drugo radio, morao bi da se baviš nekakvim gistro interesantnim društvenim ili prirodnim naukama, a znamo i ja i ti šta je ZAISTA interesantno!

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...