Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro poranio, hteo da odem do lokalne pekare kod Skvera (ili za ove urbane iz drugih delova grada, pored Zapleta) kad ono, red bukvalno prekoputa ulice, pa ide tamo negde ... jesu oni baš brzi i dobro rade, ali ipak sam se spustio do bulevara u Đevrek i kupio neke kiflice ... to su muke moje! :)

A sad na posao ... imam sto hiljada nekih stvari za uraditi.

Link to comment
Share on other sites

poz, dan mi je poceo tako sto me je probudala tiha rodbina koja je dosla u bg na svadbu, na koju idem danas, te cu se dobro napiti.

a i majka mi je rekla da je umro od srcke na fudbalu jedan dobar porodicni prijatelj, koji inace izgleda i ponasa se da ima 30 a imao je 48 dina, jebem ti zivot :/

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Take Two Interactive has recently announced that they have secretly been working on Duke Nukem Forever and that it will be released next year on PC, PS3 and Xbox 360.

Christoph Hartmann, president of 2K (Take Two subsidiary) states that:

After a hiatus from the video game world, Duke Nukem is back and better than ever. The return of the King from the glory days of shooters will satisfy our patient, die-hard fans, as well as a new generation of bubble gum-chewing, flat top and shades-wearing bad-asses. Make no mistake about it - Duke Nukem Forever is a testament to the era of when shooters were bodacious and fun.

A demo of the game is currently playable at the Penny Arcade Expo (2K Booth). Check out their website for the full announcement.

THE FUCK !?....

to je to (:

ps: verovatno je bilo... cak i mislim da sam video ovde pre.... ali....

tuga.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ili da prekinete komunikaciju sa kompletnom rodbinom i prijateljima sa kojima chat izgleda kao niz kuca, maca, banana i gifova sa jebanjem

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ahahaha pa naravno da nisam, ali imam razlog zbog kog sam ih i kupila...a i naravno da se ne primecuje da na prvi pogled da su te :P :)) ali stavi, slobodno :D

@vudu

jebg... moje pare :) a i udobne su u pm :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...