Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

doolio si bio mozda juce u 16 od karaburme do banije?

danas d'gledam inception \o/

njet:)

@:

bio danas na adi, lol, posibalo se petnes klinaca:)

i nijedan ne konta da treba da udje u lika, svi nesto skirmishuju lol. da je bio neko od njih boker sa iskustvom od tipa dva meseca, poslago bi ih deset.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dobićeš ban na mesec dana

ja sam prekjuce u studenjaku videla nekog u majici sa zupcanikom, ali nemam pojma ko je, pa nisam htela da ga plasim...

da nije bio margi? ja sam ga danas video u majici sa zupčanikom!

Link to comment
Share on other sites

uf uf uf.

bilo drustvo, i to onako, bas obimno, boze koje mucenje celo vece. Ne, nije mi prvi put da pravim ovako nesto, sta vise, ja sam uvek taj koji organizujem kod sebe ovako nesto kad mogu, ali ovo je bilo jako mucno. Samo jedno sranje za drugim, skupljaj ovo, brisi ono, kontrolisi ovog, smiri onog.

Sad sam eto kao zavrsio spremanje, keva mi stize za 2 sata, i kapiram da sam zaboravio neku najgluplju stvar koju ce ona da vidi. Mislim, nije da krijem ja zurke od nje ili tako nesto, nego jednostavno volim da pocistim iza sebe sve.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

da nije bio margi? ja sam ga danas video u majici sa zupčanikom!

da matori, nije me prepoznala i imam strah od devetnaestogodishnjakinja, it fits the description:p;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

a ja svoj prodao juče, i to Vići. OMG FAIL!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vića i Peja imaju isti telefon!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nije isto kad gledas sa strane ili stojis ispred nekog i pazis odakle ce da ti sevne, posebno ako nemas iskustva a plasis se da ne dobijes po pichCi [:D]

nisi video:)

tipa potpuno odvojena dva lika, jedan spustio ruke, ispruzio vrat ko kornjaca i vice 'sta je', a ovaj drugi ga skirmishuje i masi:) mislim, nije fajt bio jedan veliki blob ko u asteriksu i obeliksu:)

ocu da kazem da je okej da se uzentas dok se svadjas i to, al ovi su beyond filozofiranja bili...

al nisi ti mene ni razumeo skroz, nisam se ja krstio sto neko ne zna da se bije lol, nego mi je palo na pamet sta bi bilo da je neko od klinaca nesto znao u tom particular fajtu. naravno da ne ocekujem od petnestoro random dece da su masteri strit fajta. al realno, nisam video masovku jos od srednje.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

"...Imajte na umu da je sretan dobitni broj spada u naše europske knjižicu predstavništvo u Španjolskoj. U pogledu ovoga, svoje 700,000.00 eura (sedam stotina tisuća eura) će biti izdana na vas naš partner banka u Europi. Naš agent Španjolska će odmah započeti proces kako bi se olakšalo oslobađanje svoje fondove za vas čim uspostaviti kontakt s njim.

Da biste započeli svoje tvrdnje kontaktirajte vaše tvrdnje agenta:

Gospodin Pedro Mark..." xD

Link to comment
Share on other sites

djole zajebane su te pidzama i plaza zhurke ;)

svidja mi se sto je 60-70% ljudi ispostovalo pricu, pa je stvarno bila pidzama zurka. :D

inace, jutros dosla keva, sacekao sam je oko 7:30, vratio se na spavanje, i sad ustao. Moram da vratim spavanje u normalnu, poslednjih nekoliko dana sam skroz sve to pomerio...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

e znate ono sto sam se prijavljivala za interrail zadnji dan i jurila na Vozdovac...

e pa ....

DOBILA SAM TU KARTUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!

MESEC DANA ! ! !

EVROPO DOLAZIM ! :))))))))))))))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Srecan put....

ja sam daleke 2000 tako obisao Austriju i deo Nemacke (doduse morao sam i na neke seminare da idem :( )... DieBahn je tako dobar sistem zeleznice da je to neverovatno...

jedno od najlepsih iskustava u zivotu, meni barem...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...