Feno

The Walking Dead AMC series

Recommended Posts

Osim što i nije baš :D

"...The End. There's nothin' after Z. Used to be one more page in here though, before someone tore it out. Know what it said?
The last page was about the author. Didn't say much. But the imagination has a way of fillin' in the gaps."

Volim ovog glumca ali nije za ulogu Negana. Nema taj impozantan izgled i ludilo koje treba da ga prati. 

Osecam da ce Abraham da ga najebe..

Edited by SpiRo

moze li neko ko je citao strip da nam kaze ko ga je u stvari najeb'o,tipujem na judzina ili abrahama :D

moze li neko ko je citao strip da nam kaze ko ga je u stvari najeb'o,tipujem na judzina ili abrahama :D

Glen, ali to ne mora nista da znaci, pola likova koji zivotare u stripu su u seriji mrtvi i obrnuto.

Cak stavise verujem da bas zbog toga nece biti on

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

negde sam pročitao neki naslov (još pre jedno mesec i više) tipa "TWD sezona neće slediti strip u ključnim trenucima", nešto na taj fazon.

rece mi drugar da citao negde da glen nije produzio ugovor i kao da je on verovatno...

nije radio sajt sa koga obicno skidam i udjem na pb i da vidim sta kazu za snimak,neki retard mi spojlovo epizodu,crko majci...brutalna epizoda,verovatno su cak i malo preterali ali bitno da nije bila dosadna ni sekunde :)

Sad kad premotam epizodu u glavi shvatim da je snimljena u dve scene. Jebeni masterpis. Vrhunska gluma od strane svih. Sminka savija.

Zao mi je sto je Abraham

Spoiler

zavrsio na tako...miran, suck my nuts nacin, umesto u nekom full-frontal gunz-blazing explosive-ending gore okrsaju. Ne ide ovakav odlazak uz takvu pojavu.

zombiji evoluiraju,poceli su i da pricaju [roflmao]

izguracu nekako i ovu sezonu kad sam pojeo govna i to je to...

ili to možda ljudi nose kožu zombija..

Mene vise interesuje sta ce dalje posto sustizu strip jako jako brzo. Mislim ostao im je whisperers war koji kapriam da ce se u ovoj sezoni zavrsiti i onda vec dolaze u ongoing

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Operacija umnjaka mi je dala vremena da se vratim TWD, tacnije sedmoj sezoni. Znaci zali boze izgubljenog vremena, kakvo je to smece od serije postalo... Mada doduse nikad nije ni bila wow, ali ovo je bas krs.

na poslu poceo da gledam fear the walking dead koji sam prestao jos tamo negde u drugoj sezoni,skroz ok da se ubrza dug i naporan dan koliko toliko 🙂