Jump to content

The Walking Dead AMC series


Recommended Posts

Lol, to je i meni palo na pamet, kad sam video onog matorog kraj vatre, rek'o, jel ne bi trebao da bude na onoj kamp prikolici, šta li (bez obzira što će se verovatno ispostaviti da im je Marl porušio sve early worning sajle i konzerve).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Od kad su napustili raspali kamenolom, serija rapidno dobija na kvalitetu.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

moraju pricati o osecanjima, svet se raspao samo su im osecanja i ostala... mislim kako bi se zapravo procesan ljudski mozak ponasao da se od jednom srusi ceo svet oko njega i da treba da isprogramira nova pravila po kojim bi dalje funkcionisao ? osim sto je u nekim momentima zaista prespora radnja, momenat osvrtanja na osecanja i medjuljudske odnose u seriji ovog tipa je odlicna... predvidiva ali opet zabavna u neku ruku... da je obichan hack n slash sumnjam da bih se zadrzao... samo kada bi se celokupna radnja malo brze odvijala... mada ko zna, onda bi mozda izgledalo nabacano previse... meni je solidna serija za sada, samo cekam da postane jos bolja...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nisu problem osećanja, nego što su likovi tako nekako njanjavi i nezanimljivi i odnosi između njih smaraju umesto da budu interesantni (kao u Mistu npr, od istog reditelja da zlo bude veće, da i ne pričamo o masterpisovima kakvi su Šošenk i Zelena Milja, opet režirano od istog čoveka). Da se pojavi horda zombija, najviše bi mi bilo žao Korejanca i ovog rednecka, a oni se još i najmanje pojavljuju u seriji.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nisu problem osećanja, nego što su likovi tako nekako njanjavi i nezanimljivi i odnosi između njih smaraju umesto da budu interesantni (kao u Mistu npr, od istog reditelja da zlo bude veće, da i ne pričamo o masterpisovima kakvi su Šošenk i Zelena Milja, opet režirano od istog čoveka). Da se pojavi horda zombija, najviše bi mi bilo žao Korejanca i ovog rednecka, a oni se još i najmanje pojavljuju u seriji.

meni je dobra i ona plavusa sto joj sestra ode, eto sada su zavrsili sa zapomaganjem, mogli bi da flipnu kolektivno i krenu u neku akciju :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koji cheap ass kraj.... Ok mi je generalno sve, shto se priche tiche i shta ja znam. Eto ghej maloshto su zbrzali al shtash.... Ali brate kad ubace nebuloze u seriju koja se gleda jer je realistichna..ish onda fak. Baci bombu u zatvoreni prostor jedan prozor ode, eksplodira zgrada svi ok opushteno nema razbijenog stakla i shta ja znam... Mozda je cepidlachenje ali fak kako to je*eno mrzim... :)

Link to comment
Share on other sites

S jedne strane jeste tako, tanka je serija skroz, sa druge je to i manje više razumljivo, još uvek vide kao rizik full produciranje na 15-20 epizoda po sezoni serije o zombijima gde se isti odstreljuju na prilično slešerske načine.

Meni je u ovoj zadnjoj bilo baš super ono sa eksperimentisanjem na zombijima, cela ta procedura kad prikazuju zaraženi mozak koji se gasi i zatim počne opet da se aktivira, baš je bilo nekako spooky i predstavljalo odličan dodatak zombi kanonu koji odlično funkcioniše u kontekstu te tematike.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...