Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto se tice kosarke, nisam strucnjak tako da mi nije bas najjasnije sta se ove godine desava u nlb ligi...

sto se tice fudbala, ove godine nismo imali realan kvalitet da udjemo u ligu sampiona, desilo se vise "slucajno" da kazem, tako da je bolje da sagledamo finansijsku dobit odatle i da se nadamo da ce uprava uraditi nesto...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

i ja mislim da to treba da uradite, ubih se ubedjujuci drugara da partizan nije bolji ni od koga u grupi i da ne moze da pizdi na njih ako gube protiv sahtjora koji je realno duplo bolji tim (ako mene neko pita). ljudi po inerciji vole fuzbal i ne znam koliko ga realno gledaju kad se otvori neka sansa za nesto. jedno je biti u fazonu nadanja 'uh, sto bi bilo do jaja da prodjemo', a sasvim drugo 'brate, valjda cemo da prodjemo, braga je retardirana olol, sahtjor cemo da dobijamo na gajbi, sa arsenalom x kod kuce'. onda krene neko realno jaci da im ne da da urade nista gotivno i onda krece razocarenje i 'sto ne umeju da igraju sad' trip, a realno, oni toliko umeju da igraju. samo sto kad igraju protiv mene koji ne znam nista, onda svi lice na ronaldinja, jebiga. slaba liga, sta da se radi.

sam plasman je po meni omg svaka cast, sve preko je zomg:)

basket je zato egstra, uzivam da gledam ovaj tim, crnje su stvarno carevi osim malog ajversona, al verujem da ce da se smiri vremenom, evo, vec je poceo.

sto se tice duleta i treniranja zvezde, to bi bilo sjajno, ne znam kad sam gledao zvezdu u basketu poslednji put:(

a on ionako ume da trenira anonimuse na koje moze da se dere i da pravi od njih tim i da ih jebe u dupe, tako da mislim da bi to bio pun pogodak. a i da navijam malo emotivnije na tekmama, ovaj partizan bodrim jer su nasi, al nije to ful:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

klobucar ce biti mama, zivi bili pa videli.

dzerels je daleko bolji od lafajeta.

problem kod lafajeta je shto ne ume da probije odbranu, vec i kad je probije napravi kurhslus bolje da nije ni kretao.

ko je obracao paznju, jos od utakmice od makabija, nacin na koje su SVE ekipe igrale protiv partizana. neke sa vishe neke sa manje uspeha.

krece presing od sredine terena na lafajeta. on decko vishe ne zna shta ce i time se paralizuje napad.

ekipe sa slabijim bekovima su padale, a cim je malo presing uspeo, mi smo padali.

to je Vlada resio tako shto postavi dvojku i trojku na bokove, i onda lafajet doda jednom loptu, pa napravi jedan korak prema kosu, pa drugom, pa opet korak, i tako se izgubi nekih 5 sekundi.

eto iz dosade sam gledao ovogodisnji 3ci duel sa makabijem u beogradu. istu filozofiju su probali, medjutim Bo im je vec u startu dao do znanja da to ne prolazi, i onda su odbranu makabija stisli u 6.25. tada vec moze da se igra.

ovo shto je bilo ove godine, posebno duel sa makabijem, gde se igralo na 11 metara od kosha, bez ikakve sanse da se pridje kosu je u najmanju ruku smesno.

morali su da mu daju nogu.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kad bi ti mladi talentovani igraci ostajali ovde na neki duzi period kao sto je pre bio slucaj, nas fudbal bi bio daleko kvalitetniji i znacajnije bi parirao ostalim evropskim ligama... Ovako, oslanjamo se na polu-hodajuce crnce i polu-zive Srbe.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.sportal.rs/news.php?id=40559

ovo mi nije jasno, skroz dobar igrač i verovatno najbolje krilo koje imate

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dobar zato sto smo najmanje jadni, a ne zato sto smo dobri... najveci uspeh je definitivno plasiranje u LS

a za navijace, pa to su srpska posla...iako je sad bas hladn, mada i kad je toplije nije bilo mnogo bolje, mozda je i doslo do zasicenja nekog, smorile brate titule ! :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2010&mm=12&dd=04&nav_id=476976

Cestitam im! Dok Partizan igra poslednju utakmicu polusezone u Humskoj pred MIZERNIH 1500 gledalaca, oni dolaze na Marakanu da ruse i lome... Ili su samo krenuli u muzej zeleci da vide ono sto nikada nece osvojiti?

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2010&mm=12&dd=04&nav_id=476976

Cestitam im! Dok Partizan igra poslednju utakmicu polusezone u Humskoj pred MIZERNIH 1500 gledalaca, oni dolaze na Marakanu da ruse i lome... Ili su samo krenuli u muzej zeleci da vide ono sto nikada nece osvojiti?

mislim da si im rek'o.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...