Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ispao je glup, dao je sebe na poslužavniku Albertu ili nekome iz uprave koga ne voli i non-stop ga provocira, oni su jedva čekali ovako nešto...

inače, u Areni protiv Esefa, tuga od atmosfere, kao da su im krivi naši košarkaši, jebali ih njihovi ortaci, ćelije, demokrate i Boris zajedno. na tribini, na tekmi se peva za klub, a ne za ”crno-bele ćelije”, jebale ih ćelije, da ih jebale.

jebali i mene, što sam otišao da mi zabrane da volim moj Partizan. [b)]

Link to comment
Share on other sites

Sjajna vest za ovog Princa, valjda ce dobro igrati kod nas!

Druga vest dana: http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=01&dd=30&nav_id=489370

Solidna partija Dzerelsa, nisam ocekivao da ce dati vise od 8 poena ali ispostavilo se da je on najkorisniji igrac u partizanu.

Gist strasno pokvario sut za tri, sinoc imao 0/5, a Dzerels prvi put sutirao 2/2 trojke.

Videcemo sad protiv Montepaskija sta ce uraditi, nadam se da cemo ih rutinski napokon pobediti u Areni. Nadam se da samo nece navijaci opet bojkotovati ko protiv Efesa :D

:v

Link to comment
Share on other sites

basket: gg za pobedu u Zagrebu, nisam stigao da pogledam, posto nemam Arenu jedino sam mogao u kladzi da gledam...

prvi smo, pa da ostanemo tu gde nam je mesto :D

fudbal: sa Dinamom (Bukurest) 0:0

vest dana!!

[:0]

I Adijah u Humskoj do leta?

'Adijah je bio najbolji igrač i strelac Svetskog prvenstva za igrače do 20 godina 2009, ekipa koju je predvodio osvojila je titulu prvaka sveta. Na prethodnom Svetskom prvenstvu imao je priliku da uđe u istoriju ali je njegov udarac rukom zaustavio Suares pa je Gana, posle promašaja gijana sa penala, ostala bez polufinala.'

[:0]

Link to comment
Share on other sites

Kad su Zvezda i Partizan prvi put poceli da dovode strance, to su bili sve iskljucivo Brazilci. Onda je ljudima doslo iz dupeta u glavu da to sto je covek rodjen u Brazilu, ne mora nuzno da znaci da igra fudbal bolje od nekog odavde. Onda smo poceli malo da dovodimo Argentince, ali ni to nije urodilo bas plodom. A sad, da beda bude najveca, poceli smo da dovodimo Afrikance. Ne znaci, naravno, da niko ne zna odande da igra fudbal, sta vise, ima mnogo dobrih igraca odande, ali dovodjenje ovih gareza samo zato sto su jurili antilope kao deca, pa samo znaju da trce kao somovi, je presmesno.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, Princ Tagoe je relativno poznat, mislim nije nista pokazao maestralno, ali svakako ce dobro doci ovim nasim igracima bez ideje.

Ovaj drugi Adija, sta znam, ta mlada Milanova skola je dosta uspesna, valjda je naucio nesto tamo. Ako ne, barem ce na snagu da igra :tf:

:v

Link to comment
Share on other sites

@lesko

eto meni npr je uvek smetalo zasto ne dovede vise sandnigger-a umesto latinskih zavodnika... zato sto su oni precenjeni (kao do duse i svi fudbaleri na svetu skuplji od 1000 dolara), ali oni za pare koje bi dali za Ignjacija iz Fante-Fante, mogu da uzmu prosecnog africkog reprezentativca, ne kazem da je to klasa ne znam koja, ali svakako bolja...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...