Jump to content

KlanRUR MAJICE 2010 - Oficijelni topic


Recommended Posts

Iščekivanju je kraj!

Majice su tu! Vrhunskog su kvaliteta, a i izgleda!!!

Finalne dizajnove i boje možete videti ispod kao i informacije o kupovini istih. A i to će biti blagovremeno dopunjeno.

Što se tiče kupovine i preuzimanja istih!

Već od danas možete postati vlasnik jedne od ovih majica lepih dezena. Kako? - pitate se. Ako stvarno ne znate odgovor na to pitanje, čitajte dalje.

REZERVACIJE: Ako ste ih pravili na ovom topiku, znajte da ne važe (ne VIŠE, nego UOPŠTE), naručivanje takvog tipa se jedino može raditi kao u stavci pod b) koja je dole navedena.

Kao i proteklih godina, postoje dva načina da kupite majicu, uz malu izmenu:

a) Lično - Svratite do nas u Ohridsku 15, kod hrama Svetog Save na Vračaru u terminu od 10 do 17h radnim danima. A naravno, najbolje zvrcnite prethodno telefonom na 011/386-10-64, da proverite dal' ima nekog trenutno tu. Znaći - NEMA REZERVISANJA OVAKO PREKO TOPIKA! Ako hoćete majicu, znate gde smo, proverite telefonom jel ima ono što vas zanima, pare u ruke i put pod noge, pa ko prvi devojci... :D

b) Kurirskom službom - kada vam majice stižu na kućnu adresu. Za ovu opciju naručivanja, obavezno čekirajte ovaj topik.

E sad...

Trenutno su dostupne SVE majice sa donje slike u upravo tim bojama i dizajnovima uključujući i SVE SU ISTE!

VELIČINE:

SVE SU ISTE / BELA - M, L, XL, XXL. - STIGLE SU, možete i njih poručiti

SVE SU ISTE / ZELENA - M, L, XL, XXL. - STIGLE SU, možete i njih poručiti

CAMO PEJB kolaž / BELA - M, L, XL, XXL.

CAMO PEJB kolaž / BORDO - M, L, XL, XXL.

CAMO PEJB / CRNA - M, L, XL, XXL.

PAJSER / CRNA - M, L, XL, XXL.

PAJSER / BELA - M, L, XL, XXL.

KLANRUR VIP SPECIAL EDITION - M, L, XL, XXL.

Ovaj topik služi isključivo za informacije o majicama za 2010. godinu. Još jednom napominjem, nema rezervacija po ovom topiku, a ako naručujete kurirskom službom, radite to isključivo preko ovog topika.

A majice izgledaju upravo ovako kao na slici ispod, plus tu je i leđni print. Za drugi leđni print da biste ga očitali, potreban vam QR kod čitač i mobilni sa kamerom. Za ovo prvo, ako nemate, mi preporučujemo www.i-nigma.mobi tj. ukucajte taj link u mobilnom browseru i trebalo bi da automatski prepozna vaš model telefona i ponudi vam download istog, koji je besplatan.

RURMAJICE2010-batch1.jpg

A evo i RL slika, pa možete sada i tako da parite oči i ostala čula :D

RLpics.jpg

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taj faj, onaj smajli je bio pobeda, a i bio je na trecem mestu iza ssi i sr na glasanju. cemu anketa onda?

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja samo da javim da sam ja poslao i smajlija u vektorskom formatu (da, ja sam VEKOTRIZOVAO:)), tako da će verovatno biti i on... mada stvarno ne znam, odgovoriće već neko.

Takođe ovom prilikom želim da se ogradim od ovih novih kolor kombinacija, koje i ja sada prvi put vidim, i ne sviđaju mi se, pogotovo CAMO PEJB! kolaž, koji nije rađen na zelenoj majici, kako je bili planirano :(

edit: odgovorio već Laki

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

Pa najbolje je da dođete i probate, ja mislim da su modeli prilično slični kao oni prošle godine, a nešto MANJI nego oni pre dve godine, kada smo imali onaj prvi "narandžasti" Samo Rejv i Koleta. Te majice su baš bile velike :)

Kolorne kombinacije su odabrane u skladu sa najboljim bojama koje su dobavljači ponudili (više njih), usled čega smo odustali od određenih boja jer su, najblaže rečeno, bile "jeftine".

Link to comment
Share on other sites

koliko je ovo nezahvalan posao:)

Najgore je sto sam ja presrecan zbog majci,ali realno AAAA CHEMU OVE BOJE I ZASTO NEMA SMAJLIJA!?!?!

i da,dolazim sutra oko 4 i 15!!! :>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Hajde poshto su modeli slichni kao proshle god jel ima neko sa OKO 2m i 95kg da je uzeimao proshle god pa da mi kaze koju velichinu da uzmem xD

btw ne volim da mi majice budu dronjave ;p

shifra: nemam pivski stomak ^^

ali videcu da svratim u redakciju ako dolazim za bg :)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

1. Dešava se da bude neko i vikendom, najbolje je da zovneš telefonom tipa 30 min pre nego što bi došao, ili da se najaviš dan ranije, onda te neko može i sačekati.

2. Teach, ja sam tu negde blizu, niži sam a po kilaži sličan i ja nosim XL ... probao sam i ove XL, meni deluje ok. Ali stvarno ne bih znao da ti iskomentarišem ono, kraći rukav, duži, uži vrat, dole se širi majica i to. Meni je ok :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...