Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dolaze mi krajem nedelje sestre iz hrvatske, na sedam dana za vreme beer festa...koliko mi je kul sto dolaze opet posle par godina i sto su ovaj put obe punoletne, toliko sam se nadao da cu dobiti nedelju, dve bez cimanja, da mogu da se posvetim radu, bez nepotrebnih obaveza i troskova

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ladno Stilgar ima tek 51 godinu, on je meni još pre 10 godina izgledao ko da mu je 50.

In other news, Igijeva priča o punoletnim rođakama koje dolaze u Srbiju u vreli provod me je thrillovala iako veze nemam sa tom pričom, šta ti je uslovni refleks jee.

Link to comment
Share on other sites

Ekrem je odlučio da se ozbiljno baci u estradne vode, a „Farma“ bi bila pun pogodak za njegovu promociju, ali i novčana prilika, budući da se žalio kako od svog snimka na „Jutjubu“ nije ništa zaradio. Kako nijedan serijal do sada nije prošao bez političara, tako ćemo nakon Boška Ničića i Rake Radovića na malim ekranima najverovatnije gledati Milana Paroškog. Vojvođanin Milan Paroški, ranije član DSS-a, naviknut je na težak, seoski rad, tako da mu uslovi života na farmi svakako neće teško pasti. Osim Paroškog, u „Farmu“ bi trebalo da uđe i psiholog Aleksandra Janković koja je nakon rada pri Koštuničinom kabinetu sada član Nove Srbije Velimira Ilića. Zanimljivo je da je upravo Jankovićeva često u javnosti govorila o „Farmi“ i dešavanjima među učesnicima.
Link to comment
Share on other sites

dolaze mi krajem nedelje sestre iz hrvatske, na sedam dana za vreme beer festa...koliko mi je kul sto dolaze opet posle par godina i sto su ovaj put obe punoletne, toliko sam se nadao da cu dobiti nedelju, dve bez cimanja, da mogu da se posvetim radu, bez nepotrebnih obaveza i troskova

[8D]

Link to comment
Share on other sites

ja ih i dalje vidim, trip :)

istripuje se nekada fejs tako, kod mene se vide isto

Ne tripuje se fejs, nego slike dotične su podešene tako da mogu da ih vide samo oni koji imaju bar 1 mutal frienda sa njom (u ovom slučaju to je Miloš)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...