Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@absolute pa jbt ja ne znam koji ti nick ovde ><

jurim bre godinu dana ciji je!

stoji u rancu.. pa duze vreme =D

ajd na sledeci basket dodji o/

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

e jedno pitanje ako neko zna, da ne otvaram bezveze novi topic. Jel mogu ja na trafici da doplatim kredit drugaru koji je u Hrvatskoj? Dali ce mu stici kredit odma ili tek kad se vrati u Srbiju?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

bgd-metro.jpg

ali morali su da ga proteraju djindjo bulevarom, i ova L krivina kod hajata jbt, ili ce tu da se preseda, lol.

koji je to jebeni metro sa pola trase na povrsini...i sta su ga izuvijali ovde u blokovima...btw, jel ce to ici preko brankovog mosta, ili nam prave jos jedan most:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

dule, metro ne znaci da mora da bude pod zemljom, u amsterdamu npr ima mali deo koji je pod zemljom, vecina je nad zemljom

mada ovo nece zaziveti kako bi inace trebalo, tj ja ne verujem

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

e do jaja, ja cu se voziti do aleksandra dubcheka, to mi je prekoputa gajbe ;)

btw.... opet u opciji Budva za more... da li neko zna za neki smestaj dole ? :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

@absolute pa jbt ja ne znam koji ti nick ovde ><

jurim bre godinu dana ciji je!

stoji u rancu.. pa duze vreme =D

ajd na sledeci basket dodji o/

Ahaha...ma opusteno...kad bude neki basket, videcemo se :)

@Sheyn

Ne bih savetovao Crnu Goru ni da je besplatna...a, nije...

@Dr Kajsija

To sam i ja mislio...al ovi kao pricaju da ce da bude autonomni prevoz...tj, da nece biti ukrstanja sa saobracajnicama....

Jedino ne znam sta ce kad im se baba koja je krenula na pijacu ispreci i zaglavi joj se ceger preko sina...?

Mislim, jedino za pesake da grade mostove ili podzemne prolaze...

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Mrzim, MRZIM jebeno leto.

qft

pri tom, imam dovoljno para da idem na more (ne pet puta doduše) al mi se jebeno ne ide nigde kad je vrućina. ovih dana se pitam šta koji moj još uvek radim u srbiji. nit mi se sviđa klima, nit mi se sviđaju ljudi, nit ima(m) perspektivu.

bgd-metro.jpg

ali morali su da ga proteraju djindjo bulevarom, i ova L krivina kod hajata jbt, ili ce tu da se preseda, lol.

ovo ima više stanica nego sedmica, još samo da mu ubace semafore i dobićemo sporiji tramvaj za par stotina miliona.

kad sam izaso jutros iz kuce su me pekle oci nisam mogao da gledam uopste u pravcu svetlosti

i sad mi je mutno trenutno sve sem one tacke u koju gledam

neki savet ^^?

pao ti je pritisak, popij kafu (i počni da radiš neke vežbe)

Link to comment
Share on other sites

35042_1501457306558_1537961340_1264518_982553_n.jpg

Sviramo u Bugarsku. Ucicu u Sofiju.

Sofia Brutal Balkan Fest - 27.11.2010 - Mass Infection, Cocklush, Awaiting Fear, Blustery Gaveat, D.Sol, Mizerere, Formless Terror, Infest, Mass Grave, Demency, Pataca, Grupa X, Fedoistis, Vomit Erection, Hatebomb. Club - The Box, Start 18:00, Cost 15 lv. Promotion of the first album of Cocklush - Who are you. Be there or die!!!

Edited by SATAN

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

ladno ljudi i dan danas idu u budvu na kao neko letovanje :)

cg kao opcija jedino neko malo mestasce kod nekog u kucu sa terasom i svojim izvorom vode :D

jos 10ak dana smaranja i pravac splavarenje i moreeeee (jes cg al sam bar izolovan od shabanije)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...