Jump to content

pričajte


Recommended Posts

bila je predstava koja se tako zvala nekad davno.

meni su od narkomana koji žickaju dosadniji likovi koji te po centru vuku za rukav da popuniš anketu, kupiš čestitku, potpišeš peticiju i tome slično. a i narkomani i ovi odjebu kad im kažem da neću/ne dam/šta već, al to je zato što sam velik, kapiram da kiliju nije svejedno :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da vidis ti normalni su dosadniji :) knezom vise ne moze da se prodje normalno od njih.....pozoriste cestitka deca bez mame deca bez tate deza bez dede deca bez kuceta kuce bez dece

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

deca bez dece, kuce bez kuceta, popovi bez dece...

al to je zato što sam velik

e, ja nisam, al eto, radi mi to vec desetak dina, imam valjda taj neki hardkor stav sa tim carevima.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

neki gospodar idiotizma je u bloku nalegao na sirenu u kolima i ne pusta je vec 5 minuta. ne verujem kakvih ljudi ima.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ako si ti slucajno Doolio i na MF, onda su mi mnoge stvari jasnije :D

ahah taj sam:) zdravo mrav:)

samo ne znam sta ti je jasnije:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam jednom morao da objašnjavam ortacima da nije u redu da trubiš kad te neko zagradi na parkingu, i odustao sam posle pola sata. ljudi su inherentno sebični.

Link to comment
Share on other sites

liku je poceo auto da trubi od jebene lavlje kandze, sad je sisao da je skine, mamlaz!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...