Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto je najsmeshnije, a to ce neki moci da potvrde, odnosno jedan posto drugi vishe demonstrativno ne dolazi na rur, poslednja riba me je startovala, neka pijana novosadjanka koju sam krnuo, u klubu Energija sa prichom "Joj sto mi se svidja tvoj stomacic" [8D] [8D]

i da, cekao sam je 70 minuta na trgu "jer joj se desio zenski problem na putu"

a toliko nikada nisam cekao ni meso u restoranu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

neiskusna, nema rezervu u slučaju takvih nepredvidljivih okolnosti! [b)]

edit:

dok si ti bio na trgu i cekao ona je razmisljala sta ce da obuce...

eee, moguće! [8)]

Edited by patapon

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

i kuka sto joj se svidja njegov mozak, wtf :D prcaj sta god da joj se svidja makar i felne na autu

anyway razbio se u teretani, odsetao do restorana, pojeo spagete nalio se tekucine i sad ice tee uz filmic ... napolju vrvi od preplanulih golih klinki... jebote dok sam ja bio u srednjoj nisu izlazile iz rolki :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

igice za 70 minuta je morao i neki bj da padne realno :>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

realno...

inache cuo sam danas iz priche, da u Lominoj ulici postoji radnja koja prodaje "energetsko kamenje", odnosno kamenje sa specijalnim bionergetskim svojstvima. tako, na primer, za cenu od oko 50 evra mozete kupiti kamen koji je izvadjen sa dna korita reke Nil, nekako specijalno obradjen i sada ima specijalna svojstva....

Ista takva radnja postoji i u NS negde [8D]

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

idem danas u pola 7 ujutru da predajem dokumenta za pasos, zadnji put kada smo bili za LK, cekali smo bar 3 sata da "podignu sistem" + pauza za dorucak koja je usledila cim su "podigli sistem", osecam da ce i ovog puta biti tako neka do jaja situacija

Link to comment
Share on other sites

^to im se konstantno desava. Valjda im sluzi kao paravan za "blejanje"...

Inace, solidno vece sa drustvom bilo. Prave se neki planovi da se ode na neku vikendicu na par dana, videcemo sta ce biti od toga.

Odoh da spavam, sutra vazan dan! :)

laku noc.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

jos uvek ne dobijam froyo update. sad cu da uplatim skype kredit i da im se najebem mame

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Zovite hitnu pomoc...nije joj dobro :(

Inace, od sinocnjeg piva i radosti, do jutrosnjeg mamurluka i raspada :(

Petak \o/, ali radim i sutra....fffffffuuuuuuuuuu.....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...