Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poceo sam sa laksim vezbicama za ledja i kicmu...valjda ce da se sredi :)

kAKO SE ZOVE VJEZBICA? ROVOKOPAC HAE HAE!!

Inace prozima bijes iz Nemketovih postova!!

A da DODATAK!!

Jel gledao neko na tv enter u ponoc sex-teleshop???

Pa djavo se spustio na zemlju! Gledajte teleshop reklamu za vestacku vaginu..."ali lara ovo je bas kao i FUFU moje zene!" "Da, dejv, a vi momci vezbajte ovo za dan kada cete imati pravu devojku"?????????

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jel gledao neko na tv enter u ponoc sex-teleshop???

Pa djavo se spustio na zemlju! Gledajte teleshop reklamu za vestacku vaginu..."ali lara ovo je bas kao i FUFU moje zene!" "Da, dejv, a vi momci vezbajte ovo za dan kada cete imati pravu devojku"?????????

Sinoc dolazi cale kuci u to vreme i sedamo da jedemo svi onako kolektivno kao porodica i vrtimo kanale na tvu i u jednom trenutku se pojavljuje upravo to . Jedva sam izdrzao da ne pocnem da umirem od smeha, keva samo sto nije ispovracala a cale u shoku zabo na trenutak :D

Link to comment
Share on other sites

kAKO SE ZOVE VJEZBICA? ROVOKOPAC HAE HAE!!

Inace prozima bijes iz Nemketovih postova!!

A da DODATAK!!

Jel gledao neko na tv enter u ponoc sex-teleshop???

Pa djavo se spustio na zemlju! Gledajte teleshop reklamu za vestacku vaginu..."ali lara ovo je bas kao i FUFU moje zene!" "Da, dejv, a vi momci vezbajte ovo za dan kada cete imati pravu devojku"?????????

da da bolest :) jos se muz zahvalju zeni recima " kupovinom vagine osvezila nam je sexualni zivot " hahahaaha :):) sad svi mogu da prcaju :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pozpoz

jebi ga, zivot mora da ide dalje, a na meni je da to zaista sto pre shvatim, i nekako preskocim tu preponu. Ne znam kako, ne znam sta zapravo da radim, ali valjda cu se nekako snaci.

Sad bar znam sta je i kako je, ne zivim vise u nadi. Za nesto dalje i sledece moracu sam da se izborim. Bice i vise nego tesko, ali to je valjda zivot.

A vi? Kako ste drugari?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Znaci taktika "na koljenima sam" nije urodila plodom :(

Evo, bole ledja i kolena, radi se subotom, ne prima se plata, ide se kod vd taste na grube radove i tako...

Zivot je sranje, ne treba se nervirati!!!1!!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Da bice strasno tesko!

Sakat si i midget, kako li ces naci novu devojku! A plus imas i 58 godina i cir na zelucu !!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Znaci taktika "na koljenima sam" nije urodila plodom :(

Evo, bole ledja i kolena, radi se subotom, ne prima se plata, ide se kod vd taste na grube radove i tako...

Zivot je sranje, ne treba se nervirati!!!1!!

Oh kako se slasno nasladjujem!!! [8D]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pozpoz

jebi ga, zivot mora da ide dalje, a na meni je da to zaista sto pre shvatim, i nekako preskocim tu preponu. Ne znam kako, ne znam sta zapravo da radim, ali valjda cu se nekako snaci.

Sad bar znam sta je i kako je, ne zivim vise u nadi. Za nesto dalje i sledece moracu sam da se izborim. Bice i vise nego tesko, ali to je valjda zivot.

A vi? Kako ste drugari?

Lesko brate.... kao neko koga je sutnula devojka posle 6+ godina veze pre mesec i po dana.... mogu samo da ti kazem...

NE SERI !

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ja patim

i ja :(

Lesko brate.... kao neko koga je sutnula devojka posle 6+ godina veze pre mesec i po dana.... mogu samo da ti kazem...

NE SERI !

primljeno k znanju.

A čekaj, Leško je sve vreme kukao zbog ribe?

E Leško brate, jesi pička :(

jebi ga, ima nas i takvih.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Realno, cak i ono u KST-u na zurci 80ih, Emil samo pici od jedne do druge :D

Iskljucivo zato jer sad nakon 6+ godina ne zna gde bije. Umesto da se posveti quakeu on juri ribe i to po KST-u. :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

I ja cu, kad ti budu ponudili Aneks II ugovora :)

ffffuuuuu

Potpisao sam ga juce, vrh je. Hijao kul je, otislo je jos 2 iz firme (6 od pocetka godine), sad ce jos 1 da objavi, sad cu da trazim i kosaricu svjezeg ananasa svako jutro!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...