Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uff, napio sam se veprovski, bio besraman i tako to :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Uh..em moram da radim, em popodne idem na neku fensi - pozeraj - italijani- svadba event :(

Morao sam da izvucem svadbarske cipele i najbolje odelo iz nafatalina :(

Sinoc odigrah fin basket na 11-om...na kraju smo se toliko posvadjali da je zamalo pocela sveopsta tuca :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

sinoc bio u onoj vinariji ispod brankovog, show kakve klinke tamo. njih 5 zajedno 100 iq. smarale nas nesto pijane, pa padale u nesvest. bilo me sramota sta su radile i o cemu su pricale :D

mnogo je vruce danas a moram na neku svadbu ceo dan. ne znam zasto su ljudi idioti i nisu mogli da sacekaju septembar npr. ... kolko moras biti retardiran i organizovati bilo sta na sred jula.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

posto su garisa i traktorista banovani, samo da dam jednu repliku na kacara

isli smo u istu najelitniju gimnaziju j.j. zmaj u ns i koliko znam momak je bio dobar ucenik i uopste nije glup, sta vise (iako sada ima para i staniju)

sa druge strane ftn moze da upise ko hoce i da studira, koliko znam menadzment je tamo prilicno lako upisati.

poz

Link to comment
Share on other sites

posto su garisa i traktorista banovani, samo da dam jednu repliku na kacara

isli smo u istu najelitniju gimnaziju j.j. zmaj u ns i koliko znam momak je bio dobar ucenik i uopste nije glup, sta vise (iako sada ima para i staniju)

sa druge strane ftn moze da upise ko hoce i da studira, koliko znam menadzment je tamo prilicno lako upisati.

poz

pametni fudbaler, da, kako da ne

Link to comment
Share on other sites

Sinoc odigrah fin basket na 11-om...na kraju smo se toliko posvadjali da je zamalo pocela sveopsta tuca :D

da nije onaj debeli sa ade igrao :)))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...