Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zasto imam drugaricu koji nikad ne nosi svoja dokumenta sa sobom :@

Sinoc smo se zagrejali u Studenjaku (sta cu ja tamo HAE), pa pravac u KST medjutim, bio neki debeli na ulazu, nece da pusti bez nekog dokumenta. To je i logicno, uvek su nam trazili ranije i to se zna, ali ne, ona kao da tera u inat. Jos smo mogli da dobijemo batine, s obzirom da je druga pocela da proziva obezbedjenje koji joj nije dao da udje s licnom kartom jer je bila drska "sta si ti neko jaje ovde pa mi ne das da udjem, teraj se bre u piiip piiiip" i tako dalje.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da su izvalili da je i malo pijana, verovatno bih dobio batine da sam cutao ili ne daj boze uleteo da se i ja prepirem. Medjutim, u'vatio sam je za ruku i vukao da krenemo i govorio da je gotovo, nema sanse da nas puste, ne vredi da se prepires, pa su skapirali valjda da sam joj ja glas razuma neki :D Posle su usledile najbolje price, od "zvacu policiju, ne moze on tako meni" (dobro, jeste da ju je gadjao stolicom) do "zvacu caleta, on ako dodje, ubice ih sve na licu mesta" [roflmao]

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

mene je zacudio taj debeli iz ksta (mozda mislimo na istog) jednom.. drugar je izgubio kartu za del arno i prisli smo skroz fino i mirnom pricom pokusali da izmolimo da nas puste. tipa kupio je kartu, stvarno je izgubio i tako to. i posle par pokusaja, sedimo sjebani ispred i lik dolazi i kao gde vam je ortak, ajde uvescu vas. za nevericu. valjda i oni imaju dusu ponekad.

edit typo

Edited by shad2

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...