Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gleduckam danas u časovima dokolice hajlajtove iz Spasavanja redova Rajana, i gle ko glumi "prvog" Rajana na kojeg naiđu :)

Nathan+Fillion.jpg

Kapiram da je odma' dobio ulogu u Fireflaju, ne treba mu audicija, čovek ima neverovatan tajming za komediju.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao gde da stavim ovo pa cu ovde :D. Izasao je kratkometrazni film vezan za Tron Legacy. Traje deset minuta i odlican je :). Ima dokumentarnu formu i underground feeling. Prati dogadjaje izmedju dva filma, i nakon drugog filma. Izmedju ostalog, baca dosta svetla na kompaniju, na dedaTrona i reakcije javnosti. Uzivao sam gledajuci ga :).

TRON: The Next Day - Flynn Lives Revealed

edit: radnja se proteze i nakon T2. Film je promo teaser za Tron 3 i nalazi se na Blue-Ray izdanju za Legacy.

Edited by r_10

This sentence defines me.

Link to comment
Share on other sites

Love and other drugs

http://www.imdb.com/title/tt0758752/

Između ostalog i po preporuci s foruma. Razočaran sam. Džejk na momente glumi odlično na momente bezveze. Ani, ne znam, ja nisam njen fan, dobra je glumica i u filmu konstantna, ali nije mi seksi. Henk Azaria i Oliver Plat standardno odlični. Režija ok. Ali scenario ima toliko oscilacija da nije moguće gledati film ozbiljno iako je tema prilično ozbiljna. Komični trenuci su isforsirani, ali ne u smislu da su loši nego jednostavno nije im tu mesto. Imam utisak da je film pravio početnik i režiser i scenarista i da nije bilo nekog iskusnog da im objasni neke sitnice koje bi omogućile filmu da bude solidan.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

battle_los_angeles_world_invasion_poster1.jpg

Očekivao sam govno, i dobio sam i repete.

Mešavina emo scena, pričica viđenih milion puta, karaktera i odnosa između njih viđenih milion puta, pokušajima Black Hawk Down look-a, reklame za US. Marines, i sve začinjeno ništa preteranim CGIjem. Žali Bože desetina miliona što dadoše na proizvodnju ovog smeća. Srećom po njih, to i prolazi u bioskopima. US Marines rules!!!!UH,HUH, O YEA!

Link to comment
Share on other sites

Uhvatio sam veceras da gledam ovo http://www.imdb.com/title/tt1095217/ ,evo malo pre se zavrsio film

i super je,barem meni.Svidjaju mi se ove uloge Nicolas Cagea kad glumi neke polu odlepele likove inace bio je pre neki dan

i weatherman isto sa njim i dobar je.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

gledo sam paranormal activity pre dva dana u tri ujutru i usro sam se ziv. ocekivao sam da nece nista biti od toga, posto ste napljuvali prilicno film, al eto, ja se usro:) tako da ono, nije los uopste toliko, ako mene pitate. dvojka je vec druga prica, sranje.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e, nisam, al mogo bi da ga skinem pa da odgledam bas sad (naravno, da se ispisam pre filma, jer za vreme necu smeti!)

mada nisam ja preterano merodavan za te akcije, posto sam picka sto se tice late night para-horora (sa onim retard polu-realnim hororima nemam problema, zajeban lik sa sekirom je nesto sto mozes da sutnes u jaja i mozak mi to registruje sasvim drugacije). ja sam bio anksiozan kod paranormal activity bukvalno od prvog frejma samo zato sto je 'amaterski snimak'. aj da je onaj vestica iz blera fazon, to mi nije strasno, al ona staticna kamera, to mi je brr:)

al recimo, onaj fourth kind sa milom jovovic me nije uplasio jer sam bio u fazonu lol evo je mila jovovic, ode immersion u kurac, poznata glumica:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

evo, upravo sam pogledao rec i nisam se usro nimalo:(((

preseko sam se jednom samo, al to ionako ne racunam u useravanje, mislim, da mi izleti odjednom plisani meda, usro bih se isto ko da mi je izletelo bilo sta drugo.

zapravo, ja ovaj film i ne kontam kao horor, vise mi je neki survival trip, ali mi nije strasan. nije mi los film kao film uopste, al se nisam uplasio bukvalno nijednom, a to nesto znaci ako uzmemo u obzir da se kenjam ko devojcica na strasne filmove:)

ne znam, meni "bum! usro si se!" ne moze da indukuje stravu. to vazi i za likove koji jure likove. moze da mi bude malo nelagodno, ali mi je generalno isto dal nekog jure zombiji/vukodlaci/kerovi/dinosaurusi ili skinsi jer je to u sustini isto, ako te uvate jebace ti mater. i ti onda bezis jer neces da ti neko jebe mater i to je to. to je potpuno druga vrsta straha od one 'jezovite' koju dozivljavas kad se radi o necemu paranormalnom ili natprirodnom.

zato mi je paranormal activity bio strasan jer se tamo vrata otvore i zatvore sama od sebe i to polako, bez slasherskih fazona i onda umrem od zenta jer kontam kad bi neko krenuo da mi otvara vrata od sobe da bih odlepio. progresivno je film bio sve manje strasan, da bi na kraju otisla sva misticnost i nepoznato i poslednjih pola sata i nisu vise horor. ali recimo ovo sa vratima (ako se ne varam, to je prvo sto je snimljeno) me je ubacilo u mucnu anksioznost do kraja filma.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E jbg, ja sam gledao [rec] sa jos 2 ortaka i posle toga nismo smeli da izadjemo iz sobe :D

A tada sam jos ziveo u potkrovlju zgrade i odmah ispred mog ulaza je bio otvor za krov identican onom iz filma pri kraju odakle izlazi onaj demon, mesec dana posle toga kada sam se vracao po mraku sam tripovao dok sam prolazio ispod tog otvora :))

Link to comment
Share on other sites

eto vidis, sto ljudi, sto cudi:) mene da je neko pitao na milioneru da li je rec strasan, ja bih otisao bez para gajbi ocigledno [:D]

al dobro, meni kad bi doso duh (preferably koga ne vidim uopste) da me pita "izvinite, gde je karadjordjeva", ja bih se usro dvadeset puta vise nego da mi iskoci sto onih posednutih ortakinja iz rec-a sa jasnom namerom da mi skinu glavu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

A šta ima u karađorđevoj? :))

Ja sam izgleda u Dulio taboru. Ja sam gledao Paranormal Activity po danu, dok su još neki majstori radili na krovu, znači kao "puna kuća" i bio sam "na ivici stolice" :)

Rec sam gledao u po noći i nije ostavio neki poseban utisak na mene. Sad kad razmislim, mislim da je Paranormal jedan od retkih tih novijih horora koji me je zapravo štrecnuo.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah sinoc The Experiment sa Forest Witakerom i Brodijem iz Predators.

http://www.imdb.com/title/tt0997152/

Film je zesce sranje. Zaobici u sirokom krugu.

Cela poruka filma je valjda da su ljudi zivotinje. I to je to. Ima ljubavna prica, gde mu secanje na nju daje snagu kad je tesko, iako se znaju 1 dan. Ljudi ocigledno postanu kompletno ludi u roku od jednog dana provedenog u zatvoru. Ma South Park je najbolje sve reko u onoj epizodi kad padne sneg pa u roku od 15 minuta ogladne i pojedu Erik Robertsa.

edit:

Posle ovog filma i Repomen, izgubio sam i trunku postovanja prema Witakeru. Razumem ako je teo kesh, ali ne vredi vise gledati novo sto ide s njim...

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...