Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guilty as Sin(1993)

MV5BNDg3NTgzMDc2MV5BMl5BanBnXkFtZTcwNTQ2MzQyMQ@@._V1._SY314_CR0,0,214,314_.jpg

sad ga odgledah po prvi put na tv1000 i bas me je prijatno iznenadio.don dzonson na vrhuncu.mnogo mi se dopao film, iako su ga zasrali na kraju.iako na imdbu ima ocenu 5.3.ja mu dajem 8.5/10.a rebeka je mrnjaaaaaoooooo jao jao :drool:

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam odgledao

The Tenant

http://www.imdb.com/title/tt0074811/

Svideo mi se film iako nisam skapirao sam kraj u postelji kada vidi samog sebe da li je isto paranoja kao kada ranije u filmu vidi sebe kroz prozor ? Moracu opet da gledam.

Das Experiment

http://www.imdb.com/title/tt0250258/

Radjen po istinitom dogadjaju , odlican.

Sledece na listi su komedije Four Lions i ovaj La Grande Vadrouille pa onda Memories of Murder or smth.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Odgledao i ja buried, jako mi je težak film bio za gledanje jer sam mnogo klaustrofobičan, tako da mi je baš mučno bilo. Film je inače odličan.

The Mysterious Geographic Explorations Of Jasper Morello

Nek pusti neko dobar link za ovo da se skine, plox :D

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

prevod je Crni Labud, naravno :))))

dobar je film skroz i sviđa mi se što ne dobiješ sve "crno na belo" nego i posle filma ostaju neka sitna pitanja ... a radnja filma u nekom prenesenom značenju prati priču o Labudovom jezeru.

Gledala sam juče "9" , mislim da je neko već pisao o tome. Meni se jako dopala animacija.

Planiram sada da skinem onaj japanski ili korejski matrix...ali ne mogu da se setim kako se zove, u glavi mi je non stop ime Nissanovog modela kashkai :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Na nečiju preporuku odavde gledam the lost room, nije loša serija, mada je malo banalna i veslosisačka, ali pošto gotivim glavnog glumca, onda mogu da progutam i te pojedine banalnosti i klišerizirane likove :)

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam i ja MegaMind - http://www.imdb.com/title/tt1001526/

Velika preporuka :) Sat i trideset konstantnog smeha, glava me je zabolela od smejanja, najiskrenije. Meni je lično bolji od Despicable me baš u tom delu sa humorom, a i sama priča je nekako "jača". Zapravo, ovaj crtani je više za odrasle, Despicable je više za klince. Ali je baš, baš dobar, sigurno diže raspoloženje ako ste neraspoloženi :)

Link to comment
Share on other sites

Planiram sada da skinem onaj japanski ili korejski matrix...ali ne mogu da se setim kako se zove, u glavi mi je non stop ime Nissanovog modela kashkai :P

:*

true grit, black swan i megamind su sve sami screener-i ? jel? ne nalazim nista kvalitetnije pa bolje da pitam

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ultramarines

397691_cover_3.jpg

Pristojan animirani WH40k film, ali zbog malo jeftinije animacije i sporijeg tempa verovatno neće biti zanimljiv ljudima koji ne znaju Warhammer svet.

stoji sve gore napisano

ok je

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam svih 6 epizoda izgubljene sobe, i totalno je zanimljiva i gledljiva serija, i baš je bedak što nema još, priča se zapravo tek razvila.

Ali pročitao sam da planiraju možda da naprave još epizoda, a sasvim sigurno će se priča nastaviti i u stripu, a možda i u video igri.

http://www.comicbook...rticle&id=27416

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...