Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

IMAX Hubble

imax-hubble-3d-poster.jpg

Ko voli nek pogleda ovaj kratki dokumentarac. Nista novo nije receno, niti prikazano, ali je zato dobro izrezirano i ostavlja lep utisak tokom i nakon gledanja istog :)

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

Brestskaya krepost

http://www.imdb.com/title/tt1343703/

Posle gomile americkih izdrkotina, jedan odlican (ako ne i najbolji) ratni film ruske produkcije koja gazi :))

Radjen po istinitoj prici o odbrani tvrdjave brest u prvom naletu nacisticke masinerije.

Ne svidja mi se nemacka kretnja kada ulaze u mesto, nekako na sred puta koracaju lagano za malim rastojanjem.

Avio borba je mogla mnogo bolje da bude uradjena. Ju-87 kada bombarduje, imam osecaj kao da nisu razmisljali o zakonima fizike.

I najveca zamerka je sto film ne traje makar 3h :DD

p.s. Ako neko zna za jos neki dobar ratni firm neamericke produkcije nek javi.

Edited by PAKSAO
Link to comment
Share on other sites

Imash "Devetu rotu", to je o Afganistanu

Mislim da tražio dobre ratne filmove :D

Deveta Četa je patriotsko đubre u rangu Battle LA u kome su uzeli stvarni okršaj u Avganistanu i umesto da ga predstave verodostojno kao što je urađeno u Trvđavi Brest, oni su napravili holivusku akcionu patetiku.

Cross of Iron je odličan ratni film iz perspektive Nemaca, iako je američki.

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam da nadoknađujem propuštene epizode How I met your mother, videćemo kako će to ići.

Malo su me smorili tamo negde u trećoj sezoni otprilike, pa sam napravio pauzu, sad sam na polovini pete otprilike. Mada ako se ne varam, neko je ovde napisao da je postala bezveze serija, videću baš.

Link to comment
Share on other sites

Malo su me smorili tamo negde u trećoj sezoni otprilike, pa sam napravio pauzu, sad sam na polovini pete otprilike. Mada ako se ne varam, neko je ovde napisao da je postala bezveze serija, videću baš.

Meni je i dalje zanimljiva.

BTW ide li ko do Ušća ili Delte? Koliko vidim Rio se daje samo u sinhronizovanoj verziji - da li zaista nema titlovane?

Link to comment
Share on other sites

BTW ide li ko do Ušća ili Delte? Koliko vidim Rio se daje samo u sinhronizovanoj verziji - da li zaista nema titlovane?

Ima titlovane, ali samo u nekim bioskopima, ako sam dobro razumeo priču na radiju. Nisam obratio pažnju pa ne znam tačno koji su bioskopi u pitanju :(

Link to comment
Share on other sites

THE MECHANIC

the-mechanic-movie1.jpg

Začudo, prijatno i dosta kvalitetno za jedan naizgled prosečan akcioni film sa omiljenim britanskim ćelavkom. Sa jedne strane je Džejson Stejtam u svom klasičnomo džejsonstejtamskom fazonu (gde opet glumim istog lika poslednjih 20 filmova), sa druge odlični Ben Foster kao neurotični sin/wanna be killer omatorelog Donalda Saterlenda (koji svojom mikroulogom podseća na američkog Radeta Šerbedžiju). Priča bez većih iznenađenja do samog kraja, i sve počinje nekako suviše mlako i ne naročito interesantno, ali kad jednom uvedu Ben Fosterov lik u film, sve naglo dobija na kvalitetu (pre svega zahvaljujući nekoliko sjajno izražiranih scena fajta i pucnjave). Kraj malo konfuzan i bez prave i jake poente, ali za jedan Stejtam film i više nego kvalitetan uradak (a i oseća se da dosta toga što valja film vuče iz repliciranja originala iz sedamedesetih u kojem je glumio Čarls Bronson).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...