Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja odgledao Tangled.

Meni se dopao. Stari dobri Dizni. Što se pevanja tiče, ono je sjajno kada se obrati pažnja na reči, jer je kao mjuzikl pripovedanje i dosta je važno za radnju, a osim toga sjajne su rime. Sve u svemu odličan ol skul crtani.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

600full-sammy%27s-adventures%3A-the-secret-passage-poster.jpg

Sammy's Adventures: The Secret Passage

Solidan dečiji animirani film o avanturama morske kornjače. Priča je ipak suviše kliše za odrasle, a i animacija ima propusta mada u globalu izgleda lepo (ali se kladim da bi Zerbah čupao kosu :D)

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt1213648/

london boulevard

nije los film, ali je preterano flat, cak i dok se odigravaju jako bitne scene, peak ne postoji. Bolje je odgledati jos jednom karlitov put nego ovo tbh.

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Fail Safe

FailSafe-2000-BigRed.jpg

još jedan odličan film u televizijskoj produkciji, ovog puta apropo hladnog rata i ponovo sa brutalnom ekipom

super provedenih sat i po, preporuka (uz napomenu da je film urađen kao crno-beo, pa ako to nekom smeta, jebiga)

u pitanju je inače rimejk istoimenog filma iz 60-ih, but i wouldn't know anything about that

:-)

Link to comment
Share on other sites

Valja bre Tron sto posto, opet sam gledao na preskoke sa klincem, uopšte ne smori (a i mališa se napalio na disk-lightcycle scene).

SEASON OF THE WITCH

season-witch-small.jpg

Da ne glume Nik Kejdž i Ron Perlman i da ne deluje kao da se sjajno zabavljaju na snimanju, ovo bi bila još jedna tupava fantazi-kvaziakciona avantura. Ovako je film zapravo sve to, ali hemija između njih dvojice je perfektna i bar zabavljaju pošto režiser ni sam nije znao kakav film hoće da snimi, dal mračnu, horor avanturu (na tragu Black Deatha i Valhale, npr.), dal sleš comedy horor (Army of Darkness), pa je ispao bućkuriš i jednoga i drugoga. However, kad se setim onog prejadnog faila od Solomon Kejna, ovo je Oscar materijal, film ima isto tu neku Diablo atmosferu i pomenuti dvojac je urnebesan na momente (prva scena kad Nikolas Kejdž namontira šlem, rofl), tako da i par scena sa jadnim CGI-ijem i preočiglednim blue screen efektima mogu da se progutaju.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa to, film je taman hladan koliko treba (zbog svog tog virtualno-tehnološkog tripa), ali sa druge strane nije previše sterilan da bi bio odbojan. Ja sam na kraju bio u fazonu "jup, mogao bih još dva sata ovoga da gledam bez problema".

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Zena je okarakterisala Tron kao film za dizajnere - sve je na audio/vizuelnom nivou perfektno, a shto se tiche priche - who cares? [:D]

Moji klinci su isto sa otvorenim ustima gledali scene sa light discovima i lightcycle-ovima na pochetku :)

Shto se tiche Season of the Witch, meni je tu sve nekako bez veze i budjavo nabudzeno, ali se slazem da su Nik i Ron dobar tandem.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam i ja Sizn of d Vich, i smorio se. Muka mi je vise od tih "filmova za retardirane Amere" gde je sve kako mali Perica zamislja. Plus Kejdza ne gotivim pa film nema ni taj + kod mene. Nedovoljno mi je zabavan, jer je i pravljen da bude sve nesto izmedju kao sto Pip rece. Jedino sto valja u celom filmu su setovi, sva ta priroda. Dobro, mozda i RPG kontekst koji film ima. Ali ja ga cenim kao film, i kao takav mi je sranje. Kao sinematik za neku RPG igru jos i ne bi bio los, jer i prica otprilike odgovara nekom genericnom, povrsnom RPG-u.

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam i ja Sizn of d Vich, i smorio se. Muka mi je vise od tih "filmova za retardirane Amere" gde je sve kako mali Perica zamislja. Plus Kejdza ne gotivim pa film nema ni taj + kod mene. Nedovoljno mi je zabavan, jer je i pravljen da bude sve nesto izmedju kao sto Pip rece. Jedino sto valja u celom filmu su setovi, sva ta priroda. Dobro, mozda i RPG kontekst koji film ima. Ali ja ga cenim kao film, i kao takav mi je sranje. Kao sinematik za neku RPG igru jos i ne bi bio los, jer i prica otprilike odgovara nekom genericnom, povrsnom RPG-u.

Meni je jedina dobra stvar gluma. Ron car, ona dva Britanca (vodič i zlostavljani klinac) sjajni glumci. Čak ni Kejdž nije ni upola loš koliko može da bude.

Link to comment
Share on other sites

E da i ja odgledah Trona i potpuno sam fasciniran. Muzika isto kao Bru i to onako dubinski me je vratila u detinjstvo a opet je nova. Dizajnirano je perfektno sa ukupno tri boje + crna + bela. Odlično je na kraju filma kad se vrati u stvarni svet i pošto sam gledao dva sata dizajn, bude ti prepuno informacija i sve je nekako zamuzgavljeno (vizuelno). Čak ni sama radnja nije toliko loša, malo je konfuzno to sa programima i pretpostavljam da ima puno logičkih grešaka, ali sama suština priče nije toliko loša a to je jedna već zaboravljena Lajbnicova "ovaj svet je najbolji od svih svetova" pomešana sa čovekovom željom proisteklom iz suštinskog neznanja da napravi nešto savršeno, tj. da glumi Boga.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Stagate Universe, woah serija se poprilicno popravila ... dobro, znam da za to nije trebalo mnogo truda, i znam da je vec kasno... ali cisto da kazem kakva steta sto ovakva nije bila bar od polovine prvog serijala... poslednjih par epizoda su ono, vise nego dobre

da li je neko gledao V seriju, http://www.imdb.com/video/abc/vi2468479513/ ?

ima porpilicno solidne ocene, deluje solidno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, smorili ste me sad. Prvo sam upao u hajp kako sam video da postoji neki rimejk V, a onda ste mi probusili balon sa tim da je sranje. Ja sam mini fan originala, pa ono, jel cenite da je bolje da ne gledam rimejk ili serija ipak ima kakav takav smek koji podseca na stare dane? :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...