Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Toy Story 3 - meni najbolji Toy Story do sada, gledajuci cisto prichu. Animacija je naravno isto najbolja do sada, ali to se ni ne dovodi u pitanju. Jedini minus, ako je uopste i minus, je sto sumnjam da bi ovaj film bi zanimljiv, koliko i prva dela, deci mladjoj od 10,12 godina

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ohohoho, boy, you have no idea :))))

Mislim da bi mogli da proučavaju toy story kao vaspitno sredstvo, ja kad pustim klincima sjate se još na zvuke Dizni logoa, i mirni su kao bubice skoro dva sata koliko traje :))

Ne kažem da im je interesantna priča i razvijanje likova, ali ko da pušta film neku drogu namenjenu deci koja ih omami, ceo taj dizajn i ideja su delo nekog suvog genija.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Splice

splice_ver3.jpg

Jako mi se svidja tema genetskog inzenjeringa, tako da sam uzivao u ovom filmu. Ima dosta i onog fazona "mi smo odgovorni za to shto smo napravili" i kraj je u principu sasvim na mestu. Sve u svemu, me like!

Ohohoho, boy, you have no idea :))))

Mislim da bi mogli da proučavaju toy story kao vaspitno sredstvo, ja kad pustim klincima sjate se još na zvuke Dizni logoa, i mirni su kao bubice skoro dva sata koliko traje :))

Ne kažem da im je interesantna priča i razvijanje likova, ali ko da pušta film neku drogu namenjenu deci koja ih omami, ceo taj dizajn i ideja su delo nekog suvog genija.

Vidish, moji klinci ne vole Toy Story... Sa druge strane obozavaju Cars :) I neverovatno kako se loze na Mickey Mouse Clubhouse koji mene maximalno smara.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

za babel se slazem, 21 gram sam kacio par puta, ali nikako da odgledam ceo film, will do :)

stinze , nije namera da dajem tebi ocenu vec filmu, pa ti ta analogija ne pase kako treba i odakle ti znas da ja nisam "uciteljica :)) , istina glupo je svoditi kvalitet filma na neki broj, ali s obzirom da vecina ostavlja neku okvirnu ocenu ne vidim problem?

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

21 gram je vrhcina, kako to ne odgleda do kraja, secam se kako sam bio prikovan za stolicu kad sam gledao :D

i meni je babel govno, kapiram zbog tenzije izmedju inaritua i arijage (scenarista sva 3 filma) koja je sigurno bila ogromna (ovaj ga banovao kasnije da dodje na ekranizaciju u Kan :D)

sad su raskrstili potpuno, mislim, pa ostaje da se vidi kakav ce biti novi inarituov film, biutiful. izgleda do jaja, al' sam nesto skeptican (mada je bardem dobio nagradu za najboljeg glumca ove godine u Kanu)

odgledah invictus i princess and the frog sinoc. p&f je do jaja, klasican dizni sa obiljem klisea, ali sjajno doteran i upakovan, uzivao sam :D

a i invictus je bogami dobar, nisam ni znao da ga je klint rezirao.

da je bilo ko drugi pravio film, kapiram da ne bi bio upola dobar kao sad, matori car pravi sjajne filmove pod stare dane. jake teme u filmu preovladjuju nad predvidljivom radnjom, a i napetost je odradjena maestralno, suzu sam pustio na kraju

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

Meni je 21 gram bio jako dosadan, nije me taknuo

No, vratimo se na topic!

nakon depresije zbog serije losih filmova koje sam gledao zaredom (tri tvajlajta, šišanje -oh, da li ću ikad uspeti da isteram ovo govno od filma iz sećanja-), konačno dobar film!

TIDELAND, super super super! Tu su uvrnuti likovi, klinka psihic, glave barbika, bas sam uživao.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ali tideland :D kol'ko je meni zajebano taj flim legao, jes' gilijem carina i sve to ali

kada uzmu da jebeno balzamuju dzef bridzisa, nije mi bilo dobro tri dana

plus sto sam i ja gledao neku verziju gde se gilijem izvinjava na pocetku filma, I should've listened :D

edit: quote sa wikija

However, many of the subsequent mainstream reviews of Tideland were largely mixed and often negative, with Japan being the only country where it was both a critical and box office success.
sve je jasno :D Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...