Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I mene zeza grlo od juce, mada sam se nakljukao cajevima i strepsils tabletama, pa mi je danas malo lakse, kapiram da cu do sutra to da sredim.

Inace, bio u Pancevu, video obe babe, tetku, malog brata, i tako... Spazio sam nekog lika u crvenoj "Sve su iste" majici, a nije ni Gruja, ni Coka, ni Cira. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

gledam sada vesti, tesko sranje u takovskoj, mnogo povredjenih....

a vozac koji je napravio sranje(daje izjavu), je lik koji je bio u nasem autobusu na apsolventskoj

najveci retard na svetu...tipa zaglavi noge u one pregrade u busu i radi trbusnjake, dere se po busu, smara sve zive...retard retard

i da, sam je bio na eskurziji, sto nikog nije cudilo

inace, bio do gradsko parka, trcao oko pola sata....posle toga bio malo na letenju, bas opustajuce skroz

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

jes ja sam [:D] prijavio sam verenicu da trchi, a ona sva blesava htela i tako zajebavali se po bg-u nedeljom... morao sam da proverim sa cime imam posla, sad sam siguran da mogu pobeci kad treba na lan party i sl :) extra zezanje, doslo krs mladih devojaka... superiska dan :)

jedino taj dres sto mi uvalise manji broj [xx(]

Nisam znao da ce jedino Duel deterdzent preziveti fallout :P

Lepo ste ispali

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@leisure

 Prošao sam pored mesta udesa, haos živi. Mislim da su tri kola hitne intervenisala. Nego nisam saznao šta je tačno bilo, samo znam da je neku ženu ojadio koja je prelazila pešački sa dvoje male dece, koja su btw ok. Kako je došlo do udesa? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@ Cori : Vozio covek i masoni posuli antrax-gripom ulicu (iz aviona koji je vozio rokfelerov brat iz izrailja)i ode mas' u propas'

:P

Inace ovo su strasne stvari kad ovako sjebu ljude ni krive ni duzne. Neke 92ge, kad sam bio u prolazu zelenjaka, gledamo dal ka knezu il ka moskvi. krenuli smo ka knezu, isto ovo se desilo, da smo krenuli ka moskvi, spljeskao bi nas.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

U Pancevu je ove zime isto bio slican slucaj,ne znam tacno prichu,navodno je neki mali magarac uleteo u ulicu a ni nema polozheno,a drugi vozach da bi ga izbegao zakucao kola na parkingu,a izmedju dvoje kola je stajala devojka od tipa 18 ljeta koju su prikljestili i koja je takodje ostala bez noge :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i ja kad sam video lika skonto sam da je retard.. da je vozio 50 i da je zakocio sigurno se ne bi desilo to...

ono tacno taj tip debila i vozi 80+ takovskom...kad ih pitas sto voze tako kazu "ne vozim ja opasno samo ne volim da gnjavim"

Link to comment
Share on other sites

bio na basketu na Adi, LOOODNICA od komaraca. posle basketa otisao u kafanu. JEAAAAAA taman sam pocheo da se vracam u formu i opet zaglavim u kafani :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...