Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

covek je srecan sto ce da bleji tri meseca u svom kraju sa starim drugarima, ne vidim nista lose u tome.

takodje, ako mu se ne svidja beograd, ne vidim nista lose ni u tome. pa nece u cacku da studira. mislim, sa kog god aspekta (a ima ih jos nekoliko, al me mrzi da ih nabrajam) da pogledam njegov post, okej mi je.

<3

.

Link to comment
Share on other sites

http://www.naslovi.n...zajedno/1805300

Da pozdravim G-a i obavestim ga da cu ga smarati da mi objashnjava Shabac letos! :)

GOTOVO!!! Jebeno gotovo! Dao sam uslov i zavrshio sa ovim ispitnim rokom. Sad mogu lepo da idem u 3 pichke materine! U petak se vracam za Chachak i tamo sam u naredna 3 meseca! \o/

Zdravo Kikindo, na kurac te nabijem!!

cuo sam da ce biti njihov cert nisam znao kada do ovog linka o/

al jbg ja sam na odmoru tu prvu polovinu meseca, trebalo bi do 15. al kapiram veeeerovatno se smorim pa dodjem ranije kuci na koncert :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro

Zna neko neku dobru pekaru na Novom Beogradu, gde ima dobar burek sa sirom?Zadnji put kad sam jeo ovde kod mene u gaku razocarao sam se :/

Iako autohtoni novobeogradjanin, moram da priznam da je jedini pravi burek kod "Petrovica", a to je u Zemunu...tako da, ako te ne mrzi, skokni do tamo...ili pitaj Koleta, on je vecito u akciji kupovine bureka :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Što smrducka, šta vam je? Nekako je baš kul, prazne ulice, valjda se svi uprpili zbog Gazele, plus na samog Gazeli žive duše nema. Oni panduri što ujutru stoje i regulišu saobraćaj, skreću trake itd, danas prolazim, oni svi stoje pored jednih kola i jedu - burek u jednoj ruci, jogurt u drugoj i udri :))

Link to comment
Share on other sites

e jednom i meni neko da pruzi ruku zarad desetke:P

dipl mas ing o/:))

ggnore

Честитам сине! Овакви су будућност наше земље и сви треба да се угледате!

Које си годиште, синак?

Link to comment
Share on other sites

tnx ppl;)

Честитам сине! Овакви су будућност наше земље и сви треба да се угледате!

Које си годиште, синак?

ae drale ne zajebavaj:P:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

proizvodnja, spu nek konstruishe ja cu ga realizujem;)

ne znam da li si bio skoro u vazudoplovnom muzeju ali imaju do jaja kolelciji ww2 aviona, kazu jedna od najboljih u evropi, pa i u svetskim okvirima;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

proizvodnja, spu nek konstruishe ja cu ga realizujem;)

taman:)

ne znam da li si bio skoro u vazudoplovnom muzeju ali imaju do jaja kolelciji ww2 aviona, kazu jedna od najboljih u evropi, pa i u svetskim okvirima;)

kako nisam, odusevio sam se kad sam bio, kao malo dete u prodavnici cokolade:)...idem jos jednom ovih dana, da utvrdim gradivo:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...