Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja mislim da Lesko fejkuje raspolozenje, jer se na slikama vidi suprotno od postova :D

To sam i ja mislio, pa mi je objasnio da su slike od pre mesec dana.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha, baš super dan, moraću malo na vožnju biciklom, jel možda ima neko onu sliku kada lik ustaje i govori what a nice lovely day! i onda sledeća slika samo mu se vidi lice skroz zamračena soba a on gleda u kompjuter [:D] ?

jel to da bi mogao da ownujes samog sebe?

ontopic- dobro jutro svima :D ustao i jeo spagete, do jaja dan stvarno :)

Link to comment
Share on other sites

@satan

sta ce ti metan, samo se nadujes od njega, nista ti ne ostane?

Naravno depo i deka. Naravno da se izduvas posle kure, ali s'obzirom da je prva trebalo bi nesto da ostane.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

slucajno pronasao na tavanu 4 para praktichno novih bermuda koje sam sklonio u jesen 2008me kada sam se bash usvinjio i nisam mogao vishe u njih da udjem...bash sam hepi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ovi debili što u komentarima brane to desetominutno zaustavljanje vozila mora da su ovi što autobuse gledaju samo kada se voze s posla (sami u kolima, naravno). Koja gomila retarda, pa jel zato ja kupujem markicu iz meseca u mesec već 10 godina, da me zajebavaju u zdrav mozak. Bitno je da cigose niko ne pita ništa, oni ne moraju ni ličnu kartu da imaju.

Link to comment
Share on other sites

ja se slažem takođe da treba da bude kontrole, ali samo ako barem deo tih para vidimo kroz poboljšanje usluge. Ako se sve slije nekome u džep, onda jebeš ti to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ovi debili što u komentarima brane to desetominutno zaustavljanje vozila mora da su ovi što autobuse gledaju samo kada se voze s posla (sami u kolima, naravno). Koja gomila retarda, pa jel zato ja kupujem markicu iz meseca u mesec već 10 godina, da me zajebavaju u zdrav mozak. Bitno je da cigose niko ne pita ništa, oni ne moraju ni ličnu kartu da imaju.

Vudu to pricas protiv Roma je sirenje rasne i verske mrznje. Nemoj tako ipak su oni ugnjetavani, jadni i bedni.

Edited by SATAN

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Varijanta da se zaustavlja autobus da bi se proverile karte, i onda kao "to vam je tako da biste se naučili da ih kupujete" je takva glupost da nemam reči. Pa i ceo autobus da ima kartu opet će ga zaustaviti i čekirati svima, znači gubi se vreme.

Stvarno ništa gluplje nisam čuo skoro. Najbolje da autobus skrene sa rute i ode u najbližu panduraciju, da se oni ne cimaju, pa kad sve provere, onda se vrati na put.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...