Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol dosla mi sveca sa likom da ga vide matori, nije mi dobro:) cale i lik na vrhuncu zbunjenosti, dobro sto dade covek gol na televizoru:D

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Tako sam i ja danas krenuo do grada, kasnim na neki sastanak, skapiram kod tunela da neću moći da stignem, okrenem se i krenem nazad, zovem i da se izvinim i oni kao - ali sastanak je sutra... mislim da mi se to nikad u životu nije dogodilo :))

Link to comment
Share on other sites

pa vidis da pise ovde decko allloo !:) blok 61 :)

nemoj ti dfechko da po.. :P

ma nikada se nisam razumeo u te blokove, daj neku odrednicu, carina, bivsha okretnica 65, imt:P

ja kad hocu da bacim ljude u zbun kazem im da sam u bloku 4;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

A još da su tebe nešto pitali pa da si im odgovorio, to bi tek bilo deljenje s nulom © Ivke

;D

ako je meni upuceno:

brate, verovo ili ne, ja sam bio oaza normalnosti, vrcavog humora i saljivih dosetki, zen master koji ulece ingenioznim salama u trenucima pauze [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nemoj ti dfechko da po.. :P

ma nikada se nisam razumeo u te blokove, daj neku odrednicu, carina, bivsha okretnica 65, imt:P

ja kad hocu da bacim ljude u zbun kazem im da sam u bloku 4;)

ja sam preko puta kruka :D eto ti najbolje smernice :) blok gde je okretnica 89 :) i gde je nekada bila pocetna 95 :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

yap, tu na potezu, politehnichka, 9 gimnazija, studentski grad.

Blizu smo, ja živim kod Carine, tačnije odmah prekoputa Studenskog grada.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...